Alkogogle

Alkogogle to niezwykłe urządzenie, które zagwarantuje niezapomnianą rozrywkę zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom przyjęcia. Alkogogle to magiczne okulary, których noszenie skutkuje… upojeniem alkoholowym! Oczywiście niedosłownie – alkogogle obrazują rzeczywistość rejestrowaną oczyma osoby, która spożywała alkohol. Co jednak ciekawsze użytkownik alkogogli może poczuć się jak osoba pijana, bez konieczności spożywania napojów wyskokowych. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych.

Alkogogle służą jako prezentacja stanu po spożyciu alkoholu. Ich użytkowanie uzależnione jest od wyobraźni naszych klientów, ponieważ alkogogle z powodzeniem sprawdza się jako uzupełnienie popularnych turniejów sprawnościowych, jak też utrudnienie pokonywanego toru przeszkód. Użycie alkogogli to pewność niezapomnianej rozrywki i kupy śmiechu zarówno dla osób użytkujących produkt, jak też gości spoglądających na uczestników zabaw. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż.

Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie. Atrakcja imprezy udostępniana przez naszą firmę EVENT ZONE może być użytkowana zarówno w trakcie imprez na powietrzu, jak też przyjęć organizowanych pod zadaszeniem. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. Eksploatacja alkogogli szacowana jest na blisko 5 godzin! Nasz zespół zaproponuje Państwu ewentualne formy rozgrywek, a także dodatkowe atrakcje umożliwiające aktywne użytkowanie alkogogli. W celu zainspirowania się możliwościami użycia alkogogli zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Efekt użytkowania alkogogli obejmuje:

  • obniżenie koncentracji
  • spowolnienie czasu reakcji
  • niemożność określenia kierunków
  • zniekształcenie widzianego obrazu
  • zmiany w ocenie odległości
  • zmniejszenie możliwości oceny sytuacji
  • podwójne widzenie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Galeria

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
CZAS WYNAJMU
5 godzin
Top