Boule

Boule to tradycyjna gra francuska z elementami zręcznościowymi. Idealnie nadaje się na dodatkową atrakcję na pikniki rodzinne. Przyciągnie do zabawy starszych jak i młodszych uczestników imprez.

Popularna gra francuska to gwarancja niezapomnianej rozrywki zarówno dla imprezach firmowych, jak też przyjęciach plenerowych. Boule to inaczej gra w kule, które należy do najliczniej uprawianych rozrywek na świecie. Tradycyjna, choć nieustannie popularna forma zabawy wymaga nielada zręczności, a także skupienia.

Dzięki nieskomplikowanym zasadom, Boule przyciągnie do zabawy zarówno najmłodszych, jak i najstarszych uczestników wydarzenia. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Boule to rozrywka, która rozgrywana jest na świeżym powietrzu. Ze względu na specyfikę kul nie ma możliwości rozgrywania turniejów w pomieszczeniach.

Każda partia gry składa się z kilku rozgrywek. Dzięki temu każdy z uczestników ma możliwość rewanżu na swoich przeciwnikach. Oferowane kule do gry wykonane zostały z wysokojakościowego materiału, dzięki czemu możliwe jest intensywne rozgrywanie poszczególnych partii zabawy. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Udostępniana atrakcja Boule to świetna sposobność to zorganizowania rozrywki rekreacyjnej, jak też pobudzenia ducha rywalizacji.

Na czas wynajmu Boule mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowane Boule udostępniane są na całkowity czas trwania przyjęcia. Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników.

Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia Boule, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.
Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu Boule obejmuje:

  • transport
  • rozstawienie sprzętu
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • niezliczoną ilość rozgrywek BOULE

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
Top