Ring bokser gladiator

Ring bokser gladiator to niezwykła rozrywka przeznaczona dla wszystkich miłośników starć bokserskich. Atrakcja łączy w sobie dwie najważniejsze zalety dla osób pragnących spróbować swoich sił w boksie – odbywa się ona na profesjonalnym ringu bokserskim, jednakże jego faktura jest… dmuchana! Dokładnie tak! Nie grozi Państwu żadne niebezpieczeństwo w związku z ewentualnymi upadkami na podłożę, czy mocnymi uderzeniami zadanymi przez przeciwnika.

Oferowana atrakcja przewiduje posługiwanie się rękawicami bokserskimi, które również są dmuchane. Dzięki temu turniej bokserski z naszym ringiem Gladiator to nie tylko bezpieczna, ale i pełna humoru zabawa. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia.

Na czas wynajmu Ring bokser gladiator mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki.

Oferowany Ring bokser gladiator udostępniany jest na  osiem godzin w ciągu całkowitego czas trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych.

Ponieważ jednak stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, oferowany Ring bokserski Gladiator może zostać z powodzeniem zamontowany na większej hali eventowej, która posiada odpowiednio duże rozmiary, by pomieścić obszerną platformę. Montaż urządzenia nie będzie utrudniony na dużym boisku, a nawet stadionie gdzie odbywa się przyjęcie.

Zawodnicy udostępnianego ringu bokserskiego zakładają ochronny kask, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję bezpiecznej rozrywki, bez jakiegokolwiek ryzyka dla własnego zdrowia. Produkt przeznaczony jest dla całej rodziny, zatem z całą pewnością można organizować żeńskie turnieje bokserskie, jak też pokaz męskich umiejętności.

Niekwestionowaną zaletą oferowanego produktu jest fakt, iż ring bokserski może w przeciągu 3 minut przeobrazić się w pole gladiatorów. Nie grozi zatem Państwu nuda z powodu rozgrywania wyłącznie jeden z dyscyplin sportowych. Uczestnicy pola rozgrywek gladiatorów stają naprzeciwko siebie na wyznaczonych podestach, a następnie otrzymują dmuchane kije do walki. Te oczywiście są w pełni bezpieczne, ponieważ wykonane zostały z miękkiej pianki.

Zadaniem osób biorących udział w walce jest zrzucenie przeciwnika z podestu, wyłącznie za pomocą otrzymanego dmuchanego kija. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż.

Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie. Urządzenie posiada wymiary 6 x 6 metrów. Udostępniany ring bokserski zasilany jest za pomocą silnika o mocy 230 V/ 1,1 kW. Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji.

W celu zainspirowania się możliwościami użycia Ringu bokserskiego Gladiator, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu Ringu bokserskiego Gladiator obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż Ringu bokserskiego Gladiator
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • ubezpieczenie OC
  • niczym niezakłóconą kilkugodzinną rozrywkę
  • zmianę aranżacji Ringu bokserskiego w Pole Gladiatorów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Galeria

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
6 x 6
ZASILANIE
230 V 1,1 kW
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
Top