Ściana rzep

Ściana Rzep to niezwykle oryginalna atrakcja przeznaczona zarówno dla najmłodszych uczestników imprezy, jak i dla dorosłych. Uczestnicy zabawy przebrani są w specjalny strój z rzepami. Istotą rozrywki jest ustawienie specjalnej ściany, a następnie przypięcie użytkownika stroju do powierzchni platformy.

Zadaniem uczestnika jest odpowiednie odbicie się, a następnie utrzymanie się na powierzchni ściany. Cały problem pojawia się w momencie zawiśnięcia – uczestnicy zabawy muszą samodzielnie odczepić się od ściany. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia.

Na czas wynajmu Ściany Rzep mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki.

Oferowana Ściana Rzep udostępniana jest na osiem godzin w ciągu całkowitego czasu trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych. Ponieważ jednak stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, udostępniana Ściana Rzep może być rozstawiona na większej hali eventowej, jak też innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy.

Wymiary produktu wynoszą 4 x 4 metry. Wysokość ściany mierzy również 4 metry. Urządzenie zasilane jest za pomocą silnika o mocy 230 V/ 0,55 kW. Oferowany sprzęt wykonany jest z bezpiecznej faktury napełnionej powietrzem. Funkcjonalna budowa umożliwia korzystanie ze sprzętu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Miękka powierzchnia ściany świetnie asekuruje użytkowników przed ewentualnymi upadkami, a także przed bolesnym zderzeniem się z powierzchnią w momencie próby zaczepienia się o ścianę.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Oferowana Ściana Rzep świetnie sprawdzi się jako atrakcja przyjęcia firmowego. W naszej galerii mają Państwo możliwość zapoznania się z aranżacją danej atrakcji w momencie organizacji wydarzenia firmowego. Co więcej, udostępniana Ściana Rzep idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie imprezy integracyjnej, a także rodzinnych pikników.

Nasza przyjazna obsługa pomoże Państwu w bezpiecznym braniu udziału w zabawie, dlatego nie muszą Państwo obawiać się o szkodliwe upadki z wysokości. Miękka faktura ścianki asekuruje w razie jakichkolwiek upadków. Niekwestionowanym atutem prezentowanej atrakcji jest możliwość zatrzymania się na wybranej wysokości bez obawy o szybki powrót do pozycji poziomej.

Oferowana Ściana Rzep z całą pewnością dostarczy moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się próbom zaczepienia widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia Ściany Rzep, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii.

Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów indywidualnych, jak też przedsiębiorstw.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu Ściany Rzep obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż Ściany Rzep
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • pomoc uczestnikom zabawy w bezpiecznym korzystaniu ze ściany
  • ubezpieczenie OC
  • niczym niezakłóconą kilkugodzinną rozrywkę

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
4 x 4 x h4
ZASILANIE
230V 0,55kW
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
Top