Sumoki

Sumoki to niepowtarzalna rozrywka dla wszystkich miłośników japońskich turniejów. Orientalny sport niejednokrotnie przedstawiony został w filmach akcji, w których japońscy wojownicy konkurowali o tytuł najsilniejszego. Oferowane sumoki w naszej firmie EVENT ZONE nie wymaga od uczestników ani siły fizycznej, ani żadnej innej umiejętności.

Jedyne czego od Państwa oczekujemy to ogromna wyobraźnia – ta bowiem przyda się w trakcie wykonywania niecodziennych wariacji, jakim są skoki na swojego… przeciwnika! Dokładnie tak, jednakże proszę niczego się nie obawiać. Gigantyczne piankowe kostiumy uniemożliwiają wyrządzenie jakiejkolwiek krzywdy, a jedynie pobudzają wyobraźnię, a także rozbawiają przyglądającej się turniejowi publikę.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.
Oferowane sumoki to rozrywki sumo, jednakże w naszej firmie umożliwiamy Państwu przeobrażenie się w potężnych wojowników bez konieczności ciągłego jedzenia.

Piankowe kostiumy dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – jeden z niebieskim pasem, zaś drugi z czerwonym. Oprócz tego każdy z uczestników posiada kompatybilną fryzurę z uczesaniem japońskich wojowników sumo. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia.

Na czas wynajmu kostiumów sumoki mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki.

Wymiary produktu wynoszą 4 x 4 metry, łącznie z platformą do rozgrywania walk, dlatego do montażu urządzenia wymagana jest stabilna konstrukcja. Oferowane kostiumy nie narzucają żadnych ograniczeń wiekowych, dlatego mogą się nimi cieszyć zarówno dorośli, jak i dzieci. Co więcej, oferta naszej firmy EVENT ZONE dotycząca wynajmu sumoki, obejmuje okres 8 godzin, bez obaw o bezpieczeństwo uczestników zabaw – przez cały okres wynajmu nad bezpieczną i niezapomnianą zabawą czuwać będzie personel naszego przedsiębiorstwa.

Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników, a nawet festynów. Sprzęt nie wymaga żadnych dodatkowych elementów – do jego montażu potrzebujemy wyłącznie płaskiej i stabilnej powierzchni. Oferowana atrakcja dostarczy moc wrażeń, zabawy i kupy śmiechu nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji.

W celu zainspirowania się możliwościami użycia kostiumów do walk sumoki, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu kostiumów do walk sumoki obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż platformy do walk
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • czuwanie nad bezpieczeństwem przez nasz personel
  • kilkugodzinną możliwość rozgrywania turniejów
  • niezliczoną ilość dobrej zabawy i śmiechu!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
4 x 4
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
Top