Alkomat z wydrukami

Alkomat z wydrukami to wysokojakościowy produkt, który świetnie sprawdzi się w trakcie organizowanych imprez dla dorosłych. Profesjonalny sprzęt, stworzony na wzór alkomatu użytkowanego przez służby porządkowe w Portugalii pomoże uniknąć wielu nieprzyjemności, a także zweryfikować stopień upojenia uczestników przyjęcia. Oferowany alkomat z wydrukami to wysokojakościowe urządzenie, którego wydajność wynosi pomiar 300 osób w przeciągu jednej godziny. Odpowiednio skalibrowany sprzęt świetnie sprawdzi się jako akcesorium dla osób odpowiadających za bezpieczeństwo gości w trakcie organizowanego przyjęcia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług pracowników ochrony przy organizacji większych eventów, jak choćby koncertów, bądź gal. Oprócz tego świetnie sprawdzi się w trakcie organizowanych imprez firmowych.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.
Oferowany alkomat z wydrukami obsługiwany jest przez zespół EVENT ZONE, dzięki czemu unikną Państwo wszelkich niedogodności związanych z użytkowaniem produktu. Na życzenie naszych klientów jesteśmy przygotowani do ustawienia specjalnego stanowiska, w którym goście będą mogli dokonać pomiaru swojego upojenia alkoholowego.

Akcesorium imprezy udostępniane przez naszą firmę EVENT ZONE może być użytkowane zarówno w trakcie imprez na powietrzu, jak też przyjęć organizowanych pod zadaszeniem. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. Nasz zespół zaproponuje Państwu darmowy pomiar stopnia upojenia alkoholowego. W celu zainspirowania się możliwościami użycia oferowanych atrakcji zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.
Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Oferta wynajmu alkomatu obejmuje takie usługi jak:

  • transport urządzenia
  • przygotowanie stoiska z alkomatem
  • kompleksowa obsługa alkomatu przez nasz personel
  • 100 jednorazowych ustników zapakowanych hermetycznie
  • nieograniczona ilość wydruków pomiaru

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Koszt usługi badania alkomatem:

do 5h – 1000 zł netto (100 ustników)
do 8h – 1300 zł netto (100 ustników)

Dodatkowe ustniki: 150 zł netto/100 szt.

Galeria

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
Top