Archery Tag

Archery Tag to wysokojakościowa gra, który świetnie sprawdzi się w trakcie organizowanych imprez dla dorosłych, jak też pikników rodzinnych, czy miejskich festynów. Profesjonalny sprzęt, stworzony na wzór popularnego paintballa. Jedyną różnicą w dwóch konkurencjach jest broń – przy Archery Tag użytkownicy korzystają wyłącznie z… łuku! Dzięki specjalnie przygotowanym łukom, o odpowiednim profilu, napięciu linki, a także strzałami zakończonymi miękką gąbką gra w Archery Tag jest całkowicie bezpieczne i nie przewiduje ograniczeń wiekowych. Jedynym uzupełnieniem gry są maski, które niwelują jakiekolwiek zagrożenie niebezpieczeństwem.
Archery Tag swoimi zasadami przypominają grę w dwa ognie. W grze biorą udział dwie drużyny składające się z 5 osób. Oba zespoły znajdują się naprzeciwko siebie i oddzielone są tzw. bezpieczną strefą. Aby uniknąć strzałów, zawodnicy mają możliwość chowania się za dmuchanymi przeszkodami zwanymi bunkrami.
Obok bezpiecznej strefy znajdują się dwie tarcze z pięcioma zatkanymi otworami.

W grze funkcjonują dwie naczelne zasady:

  • Traf przeciwnika
  • Wybij wszystkie pięć elementów z tarczy znajdującej się u przeciwnika

Przeciwnika można wyeliminować za pomocą bezpośredniego trafienia strzałą (strzał w głowę się nie liczy) lub poprzez złapanie w locie jego strzały za promień.

Zawodnik może powrócić do gry jeżeli:
1) Jego zespół wybije jeden element z tarczy przeciwnika
2) Jeżeli zawodnik z drużyny złapie strzałę przeciwnika

Wygrywa drużyna, która jako pierwsza wyeliminuje wszystkich przeciwników.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.
Oferowana rozrywka archery tag nadzorowana jest przez zespół EVENT ZONE, dzięki czemu unikną Państwo wszelkich niedogodności związanych z użytkowaniem produktu. Na życzenie naszych klientów jesteśmy przygotowani do ustawienia specjalnego stanowiska, w którym goście będą mogli oddać się grze bez ingerencji osób trzecich. Akcesorium imprezy udostępniane przez naszą firmę EVENT ZONE może być użytkowane w trakcie imprez na powietrzu, na terenie trawiastym bądź kostce brukowej czy betonie. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia oferowanych atrakcji zachęcamy do zapoznania się z załączonymi materiałami video. Prezentowane materiały wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Oferta wynajmu alkomatu obejmuje takie usługi jak:

  • transport, montaż i demontaż urządzenia
  • przygotowanie stoiska do gry
  • kompleksowa obsługa przez nasz personel
  • pomoc w trakcie rozgrywania turniejów
  • nieograniczona ilość dobrej zabawy!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

pole archery tag

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
Idealne pole do Archery Tag to 30m x 15m
Top