Armwrestling

Armwrestling to profesjonalny stół do siłowania. Uczestnicy tej zabawy siłują się na ręce, dzięki czemu mogą nie tylko zweryfikować własne siły witalne, ale także pobudzić ducha rywalizacji. Armwrestling to sport, który towarzyszy każdemu prawdziwie męskiemu spotkaniu. Kufel zimnego piwa i stół do siłowania na ręce to nieodłączny element każdej męskiej imprezy. Oferowany produkt świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie miejskich festynów. Ze względu na łatwość przenoszenia, urządzenie nie wymaga specjalistycznej powierzchni.

Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo gwarancję wysokojakościowej obsługi na każdym etapie realizowanego zlecenia. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. Gwarantujemy transport urządzenia, a także jego montaż i demontaż. Wymiary produktu wynoszą 1 x 1 metr, zatem jest on niewielki i łatwy do ulokowania. Urządzenie nie wymaga zasilania – jedynym wyznacznikiem to chęć do zabawy i niespożyta energia! Atrakcja imprezy udostępniana przez naszą firmę EVENT ZONE może być użytkowana zarówno w trakcie imprez organizowanych na powietrzu, jak i przyjęć pod zadaszeniem. Armwrestling stanowi świetną formę zabawy, aby pobudzić ducha rywalizacji, a także zagwarantować aktywny wypoczynek. Świetna zabawa, a także niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Armwrestling jest idealną metodą, by zachęcić gości przyjęcia do zabaw rekreacyjnych – zarówno Panów biorących udział w zabawie, jak i kibicującym im Pań z dziećmi. Armwrestling może zostać użyty z powodzeniem przez kobiety! Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia armwrestlingu, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.
Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu armwrestlingu obejmuje:

  • transport urządzenia do siłowania
  • montaż i demontaż stołu do armwrestlingu
  • kompleksową obsługę przez personel naszej firmy
  • nieograniczoną możliwość rozgrywania turniejów siłowych

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Galeria

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
1 x 1
CZAS WYNAJMU
8 godzin
PRZEZNACZENIE
INDOOR / OUTDOOR
Top