Big Baller Wipeout

Big baller wipeout to niezwykłe urządzenie, które nieustannie zyskuje na popularności. Swoją specyfiką przypomina platformy zręcznościowe znajdujące zastosowanie w Kraju Kwitnącej Wiśni. Wszystkich miłośników japońskich teleturniejów z całą pewnością zachwyci ta plandeka sprawnościowa! Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo gwarancję wysokojakościowej obsługi na każdym etapie realizowanego zlecenia. Big baller wipout to wymagająca forma rozrywki, ze względu na potrzebę posiadania niezwykłej koordynacji ruchowej. Uczestnicy turniejów organizowanych na big baller wipeout powinni odznaczać się wręcz kondycją i skocznością podobną do… małpek!

Big baller wipeout skonstruowany został tak, aby uczestnicy musieli przeskakiwać z jednej platformy na drugą, pokonując trasę dmuchanych kul.Co więcej, forma rozrywki umożliwia przeszkadzanie uczestnikom przeciwnej drużyny. Konkurencyjni zawodnicy mogą rzucać piłkami w śmiałków, przez co uczestnicy muszą wykazać się niezwykłą koncentracją. Warto wspomnieć, iż big baller świetnie sprawdzi się w roli dmuchanego zamku dla dzieci. Zamek do skakania to świetne uzupełnienie rodzinnego pikniku, jak i miejskich festynów. Ponadto big baller to genialna alternatywa form zabaw w trakcie imprezy integracyjnej. Gwarantujemy, iż big baller przyniesie wszystkim gościom wiele radości, a także niezapomnianej rozrywki.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. Gwarantujemy transport urządzenia, a także jego montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie. Big baller nie przewiduje żadnych ograniczeń wiekowych, dlatego świetnie sprawdzi się jako rozrywka dla całej rodziny. Atrakcja imprezy udostępniana przez naszą firmę EVENT ZONE może być użytkowana wyłącznie w trakcie imprez organizowanych na powietrzu. Montaż platformy wymaga przestronnej przestrzeni, podatnej na ingerencję mechaniczną – konieczne jest wbicie kotw podtrzymujących. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia big baller wipeout’u, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu big baller wipeout’u obejmuje:

  • transport urządzenia do siłowania
  • montaż i demontaż sprzętu
  • kompleksową obsługę przez personel naszej firmy
  • nieograniczoną możliwość korzystania z platformy
  • zmiana aranżacji big balleru w dmuchany zamek dla dzieci

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
12 x 6
ZASILANIE
2 x 230V 1,1kW
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
WYMAGANIA
- konieczność wbicia kotw w podłoże
Top