Bilard nożny POOLBALL dmuchany

Bilard to powszechnie znana i lubiana forma rozrywki. Dzięki dużej dawki koncentracji, a także umiejętności skoordynowania ruchów, bilard od lat zrzesza zarówno zwolenników aktywnej, jak i stateczniejszej formy wypoczynku. W naszej ofercie znajdą Państwo nowość rynkową – bilard nożny POOLBALL. Ta innowacyjna rozrywka stanowi połączenie dwóch ulubionych dyscyplin sportowych – piłki nożnej i bilardu. Innowacyjna gra stworzona została dla dwóch drużyn – w każdej od 1 do 10 graczy. To, co odróżnia bilard nożny od tradycyjnej formy rozrywki, to piłki – zamiast tradycyjnych bil, gracze korzystają ze specjalnie przygotowanych piłek nożnych. Do zadania graczy należy „wbicie” wszystkich dostępnych piłek do łuz – czyli tak jak w tradycyjnej formie bilardu. Pomimo tego, iż bilard nożny może wydawać się typową rozrywką sportową, zwycięzca powinien wykazywać się przede wszystkim precyzją, a także logicznym myśleniem. Odpowiednio dobrana strategia gwarantuje większą ilość piłek trafionych do łuz, a co za tym idzie – wygraną.

Dmuchany bilard nożny POOLBALL to gwarancja niezapomnianej rozrywki dla różnego rodzaju gości. Świetnie sprawdzi się, jako atrakcja dla kobiet, jak też mężczyzn. Co więcej dmuchany bilard nożny POOLBALL nie zna ograniczeń wiekowych. Jest idealną formą rozrywki dla najmłodszych uczestników przyjęcia. Dmuchany bilard nożny POOLBALL udostępniany przez firmę Event Zone, charakteryzuje się wysoką jakością. Z powodzeniem może stanowić atrakcję imprezy plenerowej, jak też rozrywkę w zamkniętych pomieszczeniach. Zorganizowany turniej sportowy, z pomocą dmuchanego bilardu nożnego, to gwarancja niezapomnianych wrażeń, na urodzinach, imprezie integracyjnej, bądź przyjacielskich spotkaniach.

Dmuchany bilard stanowi na tyle dopracowaną formę rozrywki, iż jedynym wyznacznikiem udziały w grze jest brak używania rąk – poza tym wszystkie chwyty dozwolone! Zabawne piruety, odbijanie piłek „na główkę”, bądź inne fantazje ruchowe, rozbawią do łez wszystkich uczestników imprezy. Dmuchany bilard nożny powinien być rozłożony na równym terenie.

Decydując się na wynajem dmuchanego bilardu nożnego POOLBALL z firmy Event Zone, zyskują Państwo:

  • darmowy transport
  • montaż, a także demontaż urządzenia
  • kompleksową obsługę bilardu przez personel firmy
  • ubezpieczenie OC
  • niczym niezakłóconą, – grę w dmuchany bilard nożny

Co więcej, oferta naszej firmy obejmuje sprzedaż nowych urządzeń do gry. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź mailowego!

Zespół Event-zone

A może chcesz kupić POOLBALL?

Jeśli chcesz zakupić nowy POOLBALL zapytaj nas o cenę.

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
8x5x0,8m
ZASILANIE
230V
PRZEZNACZENIE
INDOOR / OUTDOOR
Top