Bilard nożny POOLBALL

Bilard nożny POOLBALL – co to jest?

Bilard nożny POOLBALL to połączenie piłki nożnej i bilarda. W grze biorą udział dwa zespoły, każdy od 1 do 10 graczy. Zamiast tradycyjnych bil używamy tutaj specjalnie przygotowanych piłek nożnych. Zadaniem graczy jest wbicie wszystkich swoich bil do łuz – tak jak w tradycyjnym bilardzie. Tutaj nie liczą się tak naprawdę umiejętności piłkarskie, a precyzja i logika.

Dla kogo?

Ta gra jest wyjątkowa. Podoba się każdemu, bez względu na wiek czy płeć – tak nawet kobiety chętnie się bawią. Jest również idealną atrakcją na różnego rodzaju przyjęcia, pikniki, imprezy firmowe oraz specjalne turnieje. Zastanawiasz się jak wbić bilę do łuzy? Oprócz używania rąk – wszystko jest dozwolone. Kopanie, uderzanie głową, piruety lub inne fantazje. Grasz przecież w rozbudowaną wersję bilarda ósemki – z tą różnicą, że to Ty jesteś… kijem bilardowym.

Gdzie można ustawić POOLBALL?

Nasz stół do złudzenia przypomina stół do bilarda. Jest skonstruowany ze specjalnej płyty, zaś podłoże to sztuczna trawa. Nadaje się zarówno do ustawienia pod chmurką, jak i wewnątrz np. w galerii handlowej. Nie wymaga dodatkowych źródeł zasilania ani dmuchaw, które mogą być zbyt głośne w niektórych pomieszczeniach.

Galeria

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
3,6 x 6,6
CZAS WYNAJMU
do 8 godzin
PRZEZNACZENIE
INDOOR / OUTDOOR
WYMAGANIA
Płaski teren
Top