Bramka celnościowa

Bramka celnościowa to świetne urządzenie, które przyniesie wiele radości zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom przyjęcia. Wszystko za sprawą prostoty użytku, a jednocześnie rekreacyjnego charakteru sprzętu. Rozkładana bramka posiada specjalnie wyprofilowane otwory, do których należy kopnąć piłkę. Ten uczestnik gry, który trafi najwięcej rzutów wygrywa rozgrywkę! Proste, prawda? O ile posiadamy umiejętności piłkarskie, gra z tą bramką celnościową nie powinna sprawić żadnych problemów.

Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu bramki celnościowej mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki.

Oferowana bramka celnościowa posiada wymiary 2 x 2 metry. Ze względu na wymagania montażowe, udostępniany produkt przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. Świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie rodzinnych imprez na powietrzu. Rozrywka umożliwia różne stopnie trudności – wystarczy jedynie zmienić odległość oddawanych bramek, a tym samym sprawdzona zostanie nasza umiejętność celnego trafiania w wyznaczone na bramce pola.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż.

Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.
Bramka celnościowa zasilana jest za pomocą silnika o mocy 230 V/55 kW. Oferowany produkt jest świetnym rozwiązaniem dla imprez integracyjnych. Specyfika gry zachęci do aktywnego wypoczynku, a także pobudzi ducha rywalizacji i współdziałania.
Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użyciem bramki celnościowej, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu bramki celnościowej obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż bramki celnościowej
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • niczym niezakłóconą zabawę!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Galeria

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
2 x 2
ZASILANIE
230V 0,55kW
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
Top