Bungee Run

Bungee Run to popularna atrakcja dla odważnych. Co jednak kryje się pod nazwą Bungee Run? Ta innowacyjna forma rozrywki to bezpieczniejsza alternatywa swojej klasycznej wersji. Bungee Run polega na przypięciu uczestników zabawy do lin. Każdy z uczestników, który zostanie przypięty do urządzenia ma obowiązek poruszać się w kierunku przeciwnym do lin. Wydawać by się mogło, iż gra nie sprawia żadnej trudności, jednak nic bardziej mylnego! Każdy z biorących udział w zabawie musi poruszać się do przodu pomimo oporu, który wywołuje lina – bowiem ta, dosłownie ciągnie uczestnika w tył.

Oferowana atrakcja Bungee Run to świetna forma rozrywki, która nie narzuca ograniczeń wiekowych. Idealnie sprawdzi się, jako uzupełnienie pikników rodzinnych, a także większych imprez firmowych. Wymiary produktu wynoszą 8 x 4 metry. Urządzenie zasilane jest dmuchawą o napięciu 230 V. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, zyskują Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi na każdym etapie realizowanego zlecenia. Nasz personel zapewni kompleksową obsługę urządzenia, począwszy od montażu, zaś kończąc na dopilnowaniu bezpieczeństwa uczestników zabaw.

Bungee Run zachęca do zabawy nawet najbardziej zagorzałych przeciwników rywalizacji. Od uczestników wymaga nie tylko szybkości, ale także umiejętności radzenia sobie z przeciwnością. Gra kończy się w momencie, gdy najszybszy uczestnik przypnie rzep na końcu wyznaczonej trasy. Każdy z biorących udział w zabawie przypięty jest do bezpiecznych lin, które, pomimo, iż mają za zadanie utrudnić poruszanie się, nie zagrażają bezpieczeństwu uczestników. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku na powierzchni otwartej. Szczególnie preferowanym terenem jest podłoże trawiaste. Ze względu na potrzeby montażu urządzenia, wymagana jest naturalna powierzchnia, która umożliwi skuteczniejsze umocowanie platformy na podłożu. Nasza obsługa gwarantuje profesjonalny montaż, a także demontaż Bungee Run. Ponadto zapewniamy kompleksową obsługę urządzenia przez cały okres trwania wynajmu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zespół Event Zone

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
8 x 4
ZASILANIE
230 V 1,1 kW
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
WYMAGANIA
- teren trawiasty
- potrzeba wbicia kotw w podłoże
Top