Cash Box

Cash Box – co to jest?

Każdy z nas niejednokrotnie marzył o znalezieniu się w miejscu, w którym dosłownie na wyciągnięcie ręki wirują pośród nas pieniądze. Z pomocą naszej firmy EVENT ZONE nie ma nic prostszego! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, dotyczącej wynajmu urządzenia Cashbox. Jak sama nazwa wskazuje, Cashbox to pudełko pełne… pieniędzy!

Jest to świetna forma rozrywki zarówno na organizowane na szeroką skalę imprezy plenerowe, jak też firmowe imprezy integracyjne. Atrakcja teambuldingowa polega na wejściu do pomieszczenia, które jest szczelnie zamykane. Na czas zamkniętego pomieszczenia, uczestnik zabawy ma za zadanie złapać jak największą ilość fruwającej gotówki. Pieniądze unoszone są za pomocą specjalnej dmuchawy, dzięki czemu uczestnik musi wykazać się refleksem i koncentracją. Na życzenie naszych klientów w pomieszczeniu mogą znaleźć się zarówno falsyfikaty, jak i prawdziwe nominały. Oferowana rozrywka to świetna alternatywa zabawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Urządzenie służy do gry zespołowej, choć z powodzeniem może zastąpić tradycyjną rozrywkę rekreacyjną. Co istotniejsze, gra nie wymaga żadnych dodatkowych elementów. Kluczem do wygranej pozostaje jedynie Twoja zręczność.

Cashbox to idealna forma rozrywki zarówno dla imprez plenerowych, jak i eventów organizowanych pod zadaszeniem. Sprzęt zasilany jest za pomocą silnika o mocy 230 V. Wymiary urządzenia wynoszą: 2 x 2 x 2,2 metry. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, zyskują Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi od samego początku realizacji zlecenia. Urządzenie montowane jest przez nasz zespół, dzięki czemu unikną Państwo ewentualnych komplikacji przy rozstawieniem sprzętu. Przyjazny personel od samego początku przyjęcia zajmie się obsługą gości korzystających z Cashbox, a także zadba o niczym niezakłóconą pracę urządzenia.

Usługa wynajmu urządzenia Cashbox przez firmę EVENT ZONE obejmuje:

  • transport sprzętu
  • montaż oraz demontaż urządzenia
  • kompleksową obsługę Cashbox przez zespół Event-zone
  • ubezpieczenie OC

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
2x2x2,2
ZASILANIE
230V
PRZEZNACZENIE
Imprezy firmowe, pikniki, team building
Top