Dmuchany Dart

Dmuchany dart – Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy dotyczącej innowacyjnej formy rozrywki – Dmuchany Dart. Z pewnością każdy z nas pamięta grę w rzutki, które zdobią barowe wnętrze. Dmuchany Dart to gra stworzona została na podstawie popularnej rozrywki barowej. Jedyną różnicą dmuchanego darta od klasycznej wersji, jest fakt, iż dmuchany dart wykonany został z materiału napełnionego powietrzem.

Kolejnym istotnym elementem dmuchanego darta jest powierzchnia gry – jego rozmiar wynosi od 2,5 metra wysokości do 2 metrów szerokości. Pokaźne rozmiary umożliwiają grę zarówno młodszym, jak i starszych uczestnikom. Co więcej, zamiast tradycyjnych rzutek, uczestnicy posługują się specjalnymi rzepami, którymi należy wycelować w sam środek tarczy. Zasady gry nie różnią się niczym od standardowej wersji darta. W zależności od preferencji grających, użytkownicy wybierają skalę 501 punktów, bądź 301 punktów, po czym „schodzą” do najniższej wartości. Gra jest na tyle bezpieczną formą rozrywki, iż nie narzuca żadnych ograniczeń wiekowych. Dzięki bezpiecznym rzepom Dmuchany Dart to idealna zabawa dla nawet najmłodszych uczestników imprezy. Najlepszym miejscem na rozstawienie urządzenia jest teren pokryty trawą.

W naszej firmie stawiamy jednak przede wszystkim na zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego umożliwiamy Państwu montaż urządzenia również na imprezach pod zadaszeniem. W celu umówienia szczegółów zlecenia, zachęcamy do wcześniejszej konsultacji z naszą obsługą. Co więcej, oferta firmy nie obejmuje wyłącznie wynajmu urządzenia. Tym z Państwa, którzy chcieliby cieszyć się ulubioną rozrywkę w każdym miejscu i czasie, umożliwiamy zakup dmuchanej gry. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i przejrzyste warunki współpracy, bez dodatkowych ukrytych kosztów.
Decydując się na wynajem Dmuchanego darta zyskują Państwo profesjonalną obsługę urządzenia przez zespół Event Zone.
Usługa wynajmu urządzenia obejmuje:

  • transport sprzętu
  • montaż oraz demontaż urządzenia
  • kompleksową obsługę urządzenia przez personel Event Zone
  • ubezpieczenie OC

Galeria

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
2x2x2,5m
ZASILANIE
230V 200W
PRZEZNACZENIE
INDOOR / OUTDOOR
Top