Elektryczny byk rodeo

Elektryczny byk rodeo to świetna forma rozrywki dla wszystkich miłośników Dzikiego Zachodu. Ta powszechnie lubiana atrakcja, wyjęta rodem z amerykańskiego westernu, idealnie sprawdzi się, jako uzupełnienie zarówno imprez firmowych, jak i pikników rodzinnych czy organizowanych na szerszą skalę eventów. Oferowany przez naszą firmę Event Zone, elektryczny byk rodeo, wykonany został z wysokojakościowych materiałów, dzięki czemu świetnie wpasuje się zarówno w konwencję imprezy w plenerze, jak i przyjęcia pod zadaszeniem. Co więcej, oferowana atrakcja jest świetną alternatywą rozrywki dla dzieci, a także dorosłych – byk posiada przyjemną w dotyku, specjalnie skonstruowaną poduszkę pneumatyczną, która amortyzuje wszelkie upadki.

Mechaniczny byk zasilany jest za pomocą dwóch, prężnie działających silników, o mocy 230 V, dzięki czemu świetnie imituję jazdę na prawdziwym amerykańskim zwierzęciu. Ponadto byk jest przyjemny w użytkowaniu, ponieważ został obity został z komfortowej skóry, a także wyposażony w rogi wykonane z gąbki obitej skórą.

Wszystkich miłośników „ujeżdżania byka” z całą pewnością zainteresuje fakt, iż oferowany symulator przez firmę Event Zone, posiada szereg ustawień stopnia trudności. Całość użytkowania można sterować za pomocą ręcznego, jak i automatycznego ustawienia poziomu trudności jazdy, dlatego „ujeżdżanie” oferowanego symulatora to świetny pomysł na zorganizowanie turnieju! Udostępniany byk elektryczny rodeo posiada wymiary 4 x 2 metry.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, zyskują Państwo gwarancję świetnie zorganizowanego przyjęcia. Nasz personel dokłada wszelkich starań, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W celu zainspirowania się możliwością umiejscowienia elektrycznego byka rodeo, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia galerii. Oferowana atrakcja to świetny pomysł na urozmaicenie zarówno przyjęcia dla dzieci i młodzieży, jak i firmowej imprezy integracyjnej. Usługa wynajmu elektrycznego byka rodeo obejmuje okres 7 godzin.

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
4 x 2
ZASILANIE
230 V 4 kW
PRZEZNACZENIE
INDOOR / OUTDOOR
Top