Eliminator MELTDOWN

Eliminator Meltdown – ta nowinka na rynku rozrywkom z pewnością przypadnie do gustu zarówno małym, jak też starszym gościom przyjęcia! Eliminator Meltdown pojawił się na rynku w 2016 roku i od tamtej pory zyskuje coraz szersze grono zainteresowanych na terenie naszego kraju. Nasza firma EVENT ZONE jest niezmiernie dumna z faktu, iż jako jedyni w całej Polsce posiadamy oryginale urządzenie Eliminator Meltdown Wipeout. Nasz sprzęt posiada pierwotną kolorystykę, a także pochodzenie – produkt przywędrował do nas prosto ze Stanów Zjednoczonych. Wymiary produktu wynoszą: 10 x 10 metrów.

Zgodnie z amerykańskimi programami WIPEOUT urządzenie ma jednocześnie bawić, aż ośmiu uczestników zabawy! Istota gry polega na naprzemiennym przeskakiwaniu i schylaniu się pod dwoma pałkami. Pałki obracają się w koło, a na dodatek coraz, coraz szybciej! Konkurencję wygrywa ta osoba, która najdłużej pokonywać będzie wszystkie przeszkody, a do tego zdoła uniknąć upadku z 80 centymetrowego podestu. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu Eliminatora Meltdown mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowany Eliminator Meltdown udostępniany jest na całkowity czas trwania przyjęcia.

Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych. Ponieważ jednak stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, udostępniany Eliminator Meltdown może być rozstawiony na większej hali eventowej, jak też innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Eliminator jest urządzeniem, które charakteryzuje się dużą przepustowością. Dzięki temu z urządzenia może korzystać jednocześnie 8 osób. Co więcej, oferowany produkt jest idealną formą rozrywka dla wszystkich dzieci powyżej ósmego roku życia. Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia Eliminatora Meltdown, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu Eliminatora Meltdown obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż Eliminatora Meltdown
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • ubezpieczenie OC

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
ϕ10 x h2
ZASILANIE
230V 5kW
PRZEZNACZENIE
RYWALIZACJA / REKREACJA
Top