Eurobungee

Eurobungee – impreza plenerowa to świetna forma rozrywki zarówno w przypadku wydarzeń firmowych, jak i niedzielnych pikników rodzinnych. Ich niekwestionowaną zaletą jest fakt, iż są przeprowadzone na świeżym powietrzu. W ofercie naszej firmy Event Zone znajduje się szereg atrakcji, które świetnie uzupełnią imprezy na zewnątrz.

W tej ofercie proponujemy Państwu wynajem coraz bardziej popularnego Eurobungee. Każdy z nas kojarzy Bungee, jako niebezpieczne skoki z dużej wysokości. W przypadku Eurobungee unikną Państwo nieprzyjemnej pozycji, a także stresu związanego z ewentualnym niebezpieczeństwem. Oferowane przez nas urządzenie to trampolina posiadająca cztery stanowiska użytkowe. Każda z pomniejszych trampolin przygotowana jest na obsługę pojedynczej osoby. Eurobungee polega na przymocowaniu osoby korzystającej z atrakcji do bezpiecznych lin, które pomagają w utrzymaniu prostej pozycji. Liny przyłączone są do specjalnej uprzęży, dzięki czemu osoba korzystająca z Eurobungee może śmiało wykonywać bardzo wysokie skoki, bez obaw o własne bezpieczeństwo.

Eurobungee oferowane przez firmę Event Zone przeznaczone jest dla użytku dzieci i dorosłych. Jedynym warunkiem korzystania z urządzenia jest waga korzystającego, która nie powinna przekraczać 90 kg. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Montaż urządzenia przeprowadzany jest na gładkiej powierzchni o minimalnych wymiarach 10 x 10 metrów. Urządzenie zasilane jest przez silnik o mocy 230 V. Na czas wynajmu atrakcji mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół Event Zone.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki.

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
10m x 10m
ZASILANIE
230V 2kW
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
WYMAGANIA
- płaski teren o wymiarach 10x10 metrów
Top