Fotobudka

Fotobudka – wybierając się na przyjęcie, każdy z nas pragnie nie tylko zażyć odpowiedniej formy rozrywki, spotkać się ze znajomymi, a także poznać nowych przyjaciół. Bez względu na to, jakie cele przyświecają naszemu uczestnictwu w imprezie, każdy z nas chce zapamiętać przyjęcie, jako niezapomniane wydarzenie. Z tego względu starannie dobieramy imprezową kreację, a także wybieramy modne dodatki.

Aby zagwarantować gościom przyjęcia nie tylko niezapomniane wrażenia z imprezy, ale także fizyczne pamiątki z uroczystości, warto zdecydować się na uzupełnienie wydarzenia o fotobudkę. Fotobudka to świetny sposób, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Przenośna budka do robienia zdjęć, wymyślona została na początku XX-wieku w Stanach Zjednoczonych. Blisko 100-letnia historia uczyniła z fotobudki niezapomnianą atrakcję każdego przyjęcia. Dziś przenośna budka do zdjęć jest niezwykle popularna w Belgii, Francji, a także Wielkiej Brytanii. W Polsce fotobudka stanowi w dalszym ciągu nowość, która przyciąga tłumy gości.

Fenomen fotobudki polega przede wszystkim na tym, że tuż po wykonaniu zdjęć, otrzymujemy gotowe egzemplarze do ręki. Warto jednak zadbać o odpowiednie atrakcje w trakcie wykonywania zdjęć. Nasza firma udostępnia szereg gadżetów, dzięki którym można wykonać fantazyjne zdjęcia, w różnych aranżacjach. Zabawne dodatki to choćby śmieszna peruka, kolorowa maska, a także ozdobiane okulary. Do niezapomnianej pamiątki wystarczy tylko zabawna mina, wciśnięcie guzika fotobudki i zdjęcia są już gotowe!

Co więcej zdjęcia z fotobudki udostępnianej przed firmę Event Zone, na życzenie klientów mogą zostać uzupełnione o logo firmy, datę, nazwę uroczystości lub imiona pary młodej. Oprócz tego możliwa jest zmiana aranżacji zdjęć, ze względu na nowoczesną technikę Green Screen. Technologia Green Screen pozwala na zmianą tła zdjęcia, w wybraną przez klienta panoramę. Fotobudka udostępniana przez naszą firmę dostosowana jest do użytkowania zarówno na imprezach plenerowych, jak i wewnątrz pomieszczeń. Jest świetną alternatywą rozrywki dla imprez studniówkowych, przyjęć weselnych, a także organizowanych na dużą skalę imprez firmowych.

Decydując się na wynajem fotobudki z firmy Event Zone, zyskują Państwo:

  • czas wynajmu: od 2 godzin
  • nielimitowaną ilość zdjęć
  • nielimitowaną ilość wydruków
  • imprezowe gadżety do aranżacji zdjęć
  • spersonalizowaną aranżację wydruków
  • wybrany przez siebie tekst pod zdjęciami
  • logo własnej firmy dołączone do wydruku
  • chroniony hasłem dostęp do galerii online
  • darmowy dowód fotobudki do 30 km od Łodzi

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zespół Event Zone

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
ZASILANIE
230V
CZAS WYNAJMU
od 2 godzin
PRZEZNACZENIE
Wesela, imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, kampanie reklamowe itp.
CENA WYNAJMU:
700 zł/2h
850 zł/3h
Top