Garden Games

Garden Games – zabawy na powietrzu to marzenie niejednego z nas. Są one świetnym sposobem, by zregenerować swój organizm „pod chmurką”, a także oderwać się od szarych zamkniętych pomieszczeń. W naszej ofercie znajduje się cały program zabaw „Gardem Games” dostosowany do zaoferowania naszym klientom spędzenia niedzielnego popołudnia, czy całego weekendowe dnia w towarzystwie naszej firmy EVENT ZONE.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Garden Games swoją nazwę zawdzięcza angielskiej kulturze, zgodnie, z którą organizowane są zabawy na świeżym powietrzu. Jak jednak przystało na naszą firmę EVENT ZONE tradycyjne formy rozrywki przybierają gigantyczne rozmiary, a w parze z nimi podwajamy moc wrażeń! Garden Games z oferty naszego przedsiębiorstwa to zestaw zabaw ogrodowych, przeznaczonych zarówno dla małych, jak i starszych gości.

Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas organizacji Garden Games mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Warto wspomnień, że oferowany program zabaw dostosowany jest do indywidualnych preferencji naszych gości. Co zatem idzie to Państwo wybieracie konkretne zabawy, zaś my je montujemy i przygotowujemy plan pełen zabaw i gier!

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki.

Co więcej, oferowany zestaw zabaw ogrodowych jest idealną formą rozrywka dla wszystkich dzieci z rodzicami. Udostępniany sprzęt świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Program dostarczy moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającym się zabawom oglądającym.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami ułożonego przez nas programy Garden Games, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Powierzając nam zorganizowanie parku rozrywki na powietrzu mają Państwo do wyboru następujące gry i zabawy:

  • Boule
  • Dmuchany dart
  • Gigantyczny twister
  • Limbo dance
  • Mega bierki
  • Mega jenga

W przypadku, gdy któraś z zabaw nie została wymieniona powyżej, zaś dostępna jest w ofercie naszej firmy EVENT ZONE, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą. Dołożymy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
Top