Gigantyczny Twister

Gigantyczny Twister – Rozrywka dla dorosłych nie musi być kojarzona wyłącznie ze statycznymi formami zabawy. Coraz więcej osób decyduje się na zorganizowanie imprezy, która maksymalnie zaangażuje gości do aktywności ruchowej. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle popularną formę rozrywki, a mianowicie Gigantyczny Twister. Twister został opatentowany w USA, w latach 60-dziesiątych. Od tego momentu, ta popularna gra zyskuje zwolenników na całym świecie.

Zasady gry są na tyle proste, że mogą brać w niej udział osoby o zróżnicowanej koordynacji ruchowej. Naczelną zasadą gry jest położenie nogi bądź ręki, na wyznaczone przez wskaźnik kolorów, barwne pole. Osoba, która najszybciej straci równowagę, a tym samym upadnie na matę – odpada z gry. Aby zwyciężyć, należy przez cały okres trwania gry utrzymywać równowagę, a także zmieniać położenie swoich rąk i nóg, zgodnie z wyznacznikami wskaźnika kolorów. To, co jest niezwykle imponujące w grze Gigantyczny Twister, to fakt, iż uczestnicy gry stanowią zarazem jej pionki. Gigantyczny Twister oferowany przez firmie Event Zone wykonany został z wysokojakościowej tkaniny, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w trakcie większej imprezy plenerowej, jak i przyjęcia zorganizowanego pod zadaszeniem. Materiał odporny jest na szereg uszkodzeń mechanicznych, dzięki czemu gra może odbywać się na zróżnicowanych podłożach – zarówno piaszczystym, jak i trawiastym.

Gra Gigantyczny Twister to świetna forma rozrywki dla imprez firmowych. Dzięki gigantycznym rozmiarom, w grze może brać udział bardzo wielu gości, a co więcej nawiązać przyjazne relacje. Za sprawą aktywności ruchowej, każdy z uczestników gry może wykazać się na innej płaszczyźnie, aniżeli zawodowej, a ponadto poznać swoich współpracowników z perspektywy osobistej. Oprócz tego gra Gigantyczny Twister uczy współdziałania z sąsiadującymi uczestnikami, a to z kolei pozwala na zaciśnięcie więzi pomiędzy pracownikami. Gigantyczny Twister, jako wybitnie integracyjna forma rozrywki zaprasza do zabawy!

Galeria

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
4 x 4
PRZEZNACZENIE
INDOOR / OUTDOOR
Top