Gokarty na pedały i alkogogle

Gokarty na pedały i alkogogle serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich z Państwa, którzy poszukują profesjonalnych usług z zakresu organizacji, obsługi imprez plenerowych, bądź pikników rodzinnych, a także dostarczenia odpowiednich akcesoriów rozrywkowych na przyjęcia okolicznościowe. W naszym przedsiębiorstwie od lat specjalizujemy się w kompleksowym przygotowywaniu eventów. Z pomocą naszej firmy EVENT ZONE zorganizowanie różnorodnej imprezy okolicznościowej to nie problem!

W tej ofercie proponujemy Państwu skorzystanie z usługi wynajmu gokartów na pedały i alkogogli. Gokarty na pedały i alkogogle to zestaw atrakcji, który w połączeniu stanowi świetną formę rozrywki, zarówno dla starszych uczestników wydarzenia, jak i dzieci powyżej 7 roku życia. Istotą tej rozrywki jest pobudzenie ducha rywalizacji, a także zagwarantowanie rekreacyjnej formy zabawy.
Co więcej, oferowane gokarty na pedały i alkogogle to atrakcja przyjęcia zarówno dla bezpośrednich użytkowników urządzenia, jak i osób przyglądających się uczestnikom.

Oferta wynajmu gokartów na pedały i alkogogli obejmuje profesjonalny montaż, a także demontaż urządzenia przez pracowników zespołu EVENT ZONE. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, by trasa jazdy została poprawnie zamontowana – przygotujemy dla Państwa tor z pachołków drogowych, a następnie każdemu z uczestników zabawy pomożemy w założeniu specjalnych okularów, które imitują stan upojenia. Istotą jazdy z użyciem alkogogli jest umiejętne prowadzenie gokartów na pedały, przy jednoczesnym utrudnieniu alkogogoli. Alkogogle odpowiadają stanowi upojenia około 2 promilami. Co więcej, w trakcie gry istnieje możliwość jednoczesnego pokonywania dwóch symetrycznych torów przez maksymalnie dwóch uczestników zabawy.
Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo gwarancję wysokojakościowej obsługi na każdym etapie realizowanego zlecenia. Z przyjemnością przedstawimy detale oferty, a także odpowiemy na Państwa pytania!
Gokarty na pedały i alkogogle mogą zostać użyte zarówno na powierzchni z kostki brukowej, jak i nierównym terenie trawiastym. Pracownicy zespołu EVENT ZONE dostosują tor do warunków przedstawionych przez klienta.
Na życzenie naszych klientów istnieje możliwość wynajmu gokartów na pedały w zestawie bez okularów imitujących stan po alkoholu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zespół EVENT ZONE

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
PRZEZNACZENIE
RYWALIZACJA / REKREACJA
Top