Pan Ząbek

Pan Ząbek przyjęcia plenerowe, organizowane na szeroką skalę przyjęcia firmowe bądź niedzielne pikniki rodzinne. Organizacja wyżej wymienionych eventów to specjalność naszej firmy! Z pomocą naszej firmy EVENT ZONE zorganizowanie różnorodnej imprezy okolicznościowej to chleb z masłem!

Każda z wymienionych imprez okolicznościowych to świetna okazja, by zacisnąć więzi między uczestnikami imprezy, a także poznać nowych przyjaciół. W naszej ofercie znajduje się szereg urządzeń, których atrakcje nie tylko poprawią jakość organizowanego przyjęcia, ale także dostarczą wiele radości i sposobności do integracji.
W tej ofercie proponujemy Państwu skorzystanie z usług Pan Ząbek. Co dokładnie kryje się pod tajemniczą nazwą Iluzjonisty? Wiele uciechy i zabawy!

Pan Ząbek to popularny showmen, iluzjonista i cyrkowiec. Swoją popularność zyskał w 3003 roku, przedstawiając alterego Marcina Połoniewicza. Pan Ząbek to swoisty pionier rozrywek pokazowych, takich jak sztuka iluzji, a także magii. Jego pasja do sztuk cyrkowych, a także chęć sprawiania ludziom radości poprzez swoje pokazy to gwarancja okraszonej nietuzinkowym humorem imprezy. Pan Ząbek jest doświadczonym showmenem, który znany jest z telewizyjnych wystąpień w programie „Mam talent”. Pomimo, iż pierwszy występ showmena udzielony został na klatce schodowej, dziś Pan Ząbek liczy na swoim koncie szereg pokazów na festiwalach sztuk cyrkowych. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo gwarancję wysokojakościowej obsługi na każdym etapie realizowanego zlecenia.

Pokazy iluzjonistyczne organizowane z pomocą Pana Ząbka to gwarancja niezapomnianej zabawy zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników imprezy. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. Niekonwencjonalne podejście Pana Ząbka do uczestników jego pokazów sprawia, iż pokazy magii, występy iluzjonistyczne, a niejednokrotnie przedstawienia z dodatkiem odrobiny grozy, czynią imprezy firmowe, bądź organizowane na szeroką skalę pikniki rodzinne, niepowtarzalnym wydarzeniem. W celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi oferty pokazów iluzjonistycznych Pana Ząbka, zachęcamy do kontaktu z naszą obsługa. Z przyjemnością przedstawimy detale oferty, a także odpowiemy na Państwa pytania! Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami naszego iluzjonisty Pana Ząbka, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na imprezach okolicznościowych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zespół EVENT ZONE

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
Top