JUMP OFF

Jump Off to perełka pośród naszej oferty urządzeń rozrywkowych. Kluczowa atrakcja w roku 2017 zyskała wielu zwolenników i nieustannie przybywa jej sprzymierzeńców. Ekstremalnie nadmuchana platforma wprost zaprasza do zabawy zarówno małych, jak i dużych gości przyjęcia. Jump Off stał się niezwykle popularną rozrywką na gruncie amerykańskim.

W Stanach Zjednoczonych dosłownie przebojem przejął wszystkie pikniku w kraju. Istota tego fenomenu polega na tym, że uczestnicy zabawy wchodzą po drabince podobnej do tej, która umiejscowiona jest na zjeżdżalni będącej elementem całej platformy. Po wspinaczce pora na kolejny etap zabawy – Twoim oczom ukazuje się kilkumetrowy spad zakończony mięciutką poduszką. Pora zwrócić się ku niemu i zjechać z wysokości wprost na komfortowe zakończenie platformy.

Specjalna poduszka kończąca trasę rozrywkową podobna jest do tej, którą w swojej pracy stosują strażacy z amerykańskich filmów. Tak profesjonalna ochrona przed uszkodzeniami gwarantuje niezliczoną ilość zjazdów bez żadnych uszczerbków na Twoim zdrowiu. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu Eliminatora Meltdown mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowany Jump Off udostępniany jest na całkowity czas trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary – 11 x 5 x 8 metrów powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych.

To co czyni Jump Off niezapomnianą atrakcją przyjęcia, to fakt, iż zjeżdżalnia dostosowana jest do dwóch funkcji – pierwsza z nich obejmuje tradycyjne zjazdy na siedząco, zaś druga przystosowana jest dla najodważniejszych użytkowników – możesz z niej skakać, do przodu, bądź tyłu jeżeli tylko starczy Ci na to odwagi! Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Specyfikacja produktu wymaga trawiastego podłoża, ponieważ do montażu zjeżdżalni niezbędne jest wbicie kotwy. Na życzenie naszych klientów zorganizujemy montaż zjeżdżalni na terenie betonowym, bądź asfaltowym, jednakże niezbędne jest wcześniejsze poinformowanie naszej obsługi.

Jump Off to zjeżdżalnia, która dostarcza szereg emocji i wrażeń. Ze względu na bezpieczeństwo gości przyjęcia, korzystający z rozrywki muszą mieć powyżej 10 lat.

Udostępniany sprzęt świetnie sprawdzi się, jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia Jump Off, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.
Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu Jump Off obejmuje:

  • transport sprzętu
  • montaż i demontaż urządzenia
  • kompleksowa obsługa sprzętu przez personel naszej firmy
  • ubezpieczenie OC

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
11m x 5m x 8m
ZASILANIE
1,5kW 230V
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
Top