Kasyno

Zabawa w Las Vegas – każdy z nas niejednokrotnie marzył, by rzucić się w wir wystawnych przyjęć, zapachu palonych cygar, a także niezliczonych błysków charakterystycznych dla miasta Las Vegas. Nasza firma pragnie spełniać marzenia te duże i małe, dlatego oferta firmy obejmuje zorganizowanie niepowtarzalnego przyjęcia na wzór kasyna prosto z amerykańskiego miasta. Od tej pory nie muszą martwić się Państwo o koszty podróży – Las Vegas przybędzie wprost pod podany adres!

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Oferta naszej firmy dotycząca zabawa w Las Vegas jest na tyle rozbudowana, iż umożliwiamy Państwu wynajem animatorów, którzy wcielą się w rolę obsługi kasyna. Co więcej, cała aranżacja przyjęcia zostanie urządzona zgodnie z amerykańskimi trendami. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas organizacji zabawy w Las Vegas mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowana aranżacja zabawy w Las Vegas udostępniana jest na 4 godziny, w wybranym przez Państwa momencie trwania przyjęcia. Cała arena ze względu na pokaźne wymiary może być rozstawiona na większej hali eventowej, w trakcie tradycyjnej imprezy plenerowej, jak też w innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy.

Istota zabawy w Las Vegas polega na zabawieniu jak największej ilości gości, a jednocześnie uświadomienie osobom korzystającym ze stołów do hazardu, jakie pułapki czyhają na zwolenników łatwych pieniędzy. Każdy z gości ma gwarantowaną świetną zabawę, bez żadnych kosztów gry!

Pragniemy przypomnieć, że nie prowadzimy żadnych gier losowych, zakładów wzajemnych w rozumieniu ustawy o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 roku. (Dz.U. z 2009 nr 201 poz.1540). Nasze przedsiębiorstwo EVENT ZONE nie jest reprezentantem żadnego operatora kasyn. Oferowana zabawa nie służy promowaniu gier hazardowych, a jedynie podtrzymywaniu gier towarzyskich, a także zabaw integracyjnych. Oferowana atrakcja idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarczy ona moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami oferowanej zabawy w Las Vegas, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa organizacji zabawy w Las Vegas obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż stołów do gry
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzeń przez zespół EVENT ZONE
  • pełną aranżację przestrzeni w myśl amerykańskich kasyn
  • obsługa animatorów, a także pięknych pań

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
CZAS WYNAJMU
4 godziny
PRZEZNACZENIE
Imprezy firmowe, imprezy integracyjne, pikniki, bankiety, wesela.
Informacje
Zdjęcia przedstawiają wynajmowane urządzenia.
Top