Krowa do dojenia

Niekiedy każdy z nas pragnie oderwać się od zgiełku wielkiego miasta, by móc odpocząć, a także nabrać sił witalnych. Spokojne sielskie życie na wsi kojarzy się nie tylko z dobrobytem, ale także rozwojem samodzielności, obcowania ze środowiskiem naturalnym, a także umiejętnością radzenia sobie z większymi zwierzętami. W naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE mają Państwo możliwość spróbowania swoich sił przy… dojeniu krowy!

Krowa do dojenia udostępniana przez naszą firmę EVENT ZONE to gwarancja świetnej zabawy w trakcie imprez plenerowych, a także rodzinnych pikników. Za sprawą łatwości użycia, z obiektu mogą korzystać zarówno młodsi uczestnicy imprezy, jak i starsi goście. Krowa do dojenia udostępniana przez naszą firmę wykonana jest z wysokojakościowych materiałów, dzięki czemu jest obiektem łatwo transportowanym w wybrane przez klienta miejsce. Jedynym warunkiem użytkowania krowy do dojenia jest zorganizowanie większej przestrzeni na powietrzu. Istota dojenia krowy z oferty EVENT ZONE to napełnienie obiektu płynem, a następnie zorganizowanie zawodów w jak najszybszym wydojeniu zwierzęcia. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo gwarancję wysokojakościowej obsługi na każdym etapie realizowanego zlecenia. Z oferowaną krową do dojenia każdy z pikników, a nawet imprez firmowych nabiorą sielskiego charakteru, a także zachęcą do zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników tradycyjnych form zabaw. Kupa śmiechu i zabawy to swoista gwarancja tego wynajmu tego urządzenia! Wymiary produktu wynoszą 2 x 1,5 metra.

Wynajem produktu obejmuje transport krowy do dojenia na miejsce wskazane przez klienta. Ponadto obsługa firmy EVENT ZONE dołoży wszelkich starań, by obiekt został prawidłowo napełniony, a także użytkowany przez uczestników przyjęcia. Gwarantujemy kompleksową obsługę naszego zespołu przez okres wynajmu urządzenia. Krowa do dojenia stanowi świetną nauką wiejskiego życia dla osób, które nie mają możliwości zapoznania się z zajęciami w gospodarstwie. Urządzenie może być użytkowane przez cały okres trwania przyjęcia, ponieważ jego płynna eksploatacja szacowana jest na, aż 8 godzin! Co więcej, krowa do dojenia może zostać napełniona różnymi płynami –  wybranymi przez klienta, dzięki czemu zagwarantowana zostanie duża dawka radości i śmiechu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z galerią, która prezentuje poszczególne możliwości użycia krowy do dojenia. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, a także świetną organizację imprez okolicznościowych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zespół EVENT ZONE

Galeria

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
2 x 1,5
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
Top