Kule wodne z basenem

Kule wodne z basenem – Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich z Państwa, którzy poszukują profesjonalnych usług z zakresu organizacji, obsługi imprez plenerowych. Z pomocą naszej firmy EVENT ZONE zorganizowanie różnorodnej imprezy okolicznościowej to nie problem!

Gwarantujemy świetnie zorganizowaną imprezę firmową bądź piknik rodzinny, a także dostarczenia odpowiednich akcesoriów rozrywkowych na przyjęcia okolicznościowe. W naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE od lat specjalizujemy się w kompleksowym przygotowywaniu eventów. W tej ofercie proponujemy Państwu skorzystanie z usług wynajmu kule wodne z basenem.

Kule wodne z basenem to gwarancja niezapomnianego uzupełnienia przyjęcia – zarówno imprezy integracyjnej, jak i rodzinnego pikniku. Oferowane urządzenie nie przewiduje ograniczeń wiekowych, dlatego stanowi świetną formę rozrywki zarówno dla starszych gości, jak i młodszych uczestników przyjęcia. Udostępniane kule wodne wykonane zostały z wysokojakościowego materiału, dzięki czemu możliwe jest aktywne użytkowanie bez obawy o własne bezpieczeństwo. TPU to wytrzymałe tworzywo, które odporne jest na szereg uszkodzeń mechanicznych, w tym skakanie, czy bieganie.

Użytkownicy urządzenia mają możliwość korzystania z ogromnych kule wodne z basenem w specjalnie przygotowanym basenie. Nie jest to jednak tak proste jak się wydaje, ponieważ poruszanie się na wodzie to nie lada wyzwanie! Wcześniej rozłożony basen posiada wymiary 8 x 8 metrów, dzięki czemu możliwe jest swobodne poruszanie się w kulach, a także zorganizowanie konkurencji szybkościowych. Atrakcja świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie lokalnych imprez, a także wydarzeń promocyjnych – jak choćby otwarcie nowej galerii bądź supermarketu. Dla komfortu naszych klientów, obsługa firmy EVENT ZONE gwarantuje profesjonalny montaż, a także demontaż urządzenia. Ponadto zapewniamy transport akcesoriów bezpośrednio na miejsce przyjęcia. Sprzęt zasilany jest za pomocą silnika o mocy 230 V. Nie istnieją szczególne ograniczenia względem terenu, na którym można zamontować basen z kulami. Jedynym wyróżnikiem do eksploatacji produktu jest stały dostęp do bieżącej wody. Jest on niezbędny ze względu na potrzebę napełnienia basenu wodą. Oferowany basen jest idealnym rozwiązaniem, by zachęcić uczestników imprezy do aktywnego wypoczynku.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami kul wodnych z basenem, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na imprezach okolicznościowych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
8x8m
ZASILANIE
230V
WYMAGANIA
Dostęp do bieżącej wody.
Top