Maciej Pol

Maciej Pol Iluzjonista Twórca Teatru Magii, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji. Styl tworzonych przez niego widowisk, zachwyca publiczność renomowanych scen całego świata, min. Casablanki, Paryża, Wiednia, Chicago, Moskwy czy Drezna. Jego nowoczesne, niepowtarzalne kreacje i oryginalne aranżacje przenoszą widza w świat pełen czarów i niezwykłych tajemnic.

Najpopularniejszy polski iluzjonista, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji, występujący na renomowanych scenach całego świata, urodził się 11. 01. 1969 r. w Łęczycy. Od 1985 roku jest pełnoprawnym członkiem Krajowego Klubu Iluzjonistów w Łodzi.

Maciej Pol wystąpił w ponad 300 programach telewizyjnych w 13 stacjach TV na świecie. Prezentował swoją sztukę m.in. w widowiskach telewizyjnych – Koncert Marzeń, Fronczewski Zaprasza, Magiczny Alfabet Wspomnień Jerzego Gruzy, Gwiazdy i Gwiazdki Na Gwiazdkę, Teleferie Lato z Czarodziejem, Fabryka Śmiechu, Muzyczne Historie Miłosne, Kabaretowe Klub Dwójki, Dzięki Bogu już weekend. Jest konsultantem i autorem Efektów Iluzjonistycznych na festiwalach piosenki w Opolu i Sopocie.

Galeria

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
PRZEZNACZENIE
Imprezy firmowe, pikniki
Top