Malowanie buziek

Malowanie buziek – Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia dla dzieci z pomocą zespołu naszej firmy Event Zone. Wieloletnia praktyka, a także bogate doświadczenie czynią nas pionierami na rynku imprez okolicznościowych. W tej ofercie zachęcamy Państwa do skorzystania z usług malowania buziek. Doświadczeni pracownicy, w przyjaznej atmosferze, namalują na buziach Państwa pociech zwierzątka, bądź bajkowe postaci.

Malowanie buziek to świetna alternatywa rozrywki dla tradycyjnej imprezy urodzinowej, bądź przyjęcia rodzinnego, w którym nie brak młodszych uczestników. Z pomocą naszego przyjaznego personelu, spotkanie rodzinne nabierze atrakcyjnego charakteru, a przede wszystkim zachęci do zabaw najmłodszych gości. Uśmiechnięte buzie mogą zostać udekorowane na wzór ulubionego zwierzątka, jak choćby małego kotka, słodkiego pieska, czy kolorowego motylka. Oferowana usługa obejmuje malowanie buziek wyłącznie za pomocą przebadanych dermatologicznie środków farbujących. Używane farby pochodzą od sprawdzonych dystrybutorów. Są one nie tylko łatwo zmywalne, ale przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia. Przyjazny personel Event Zone zachęci do uczestnictwa w malowaniu buziek jak największą ilość najmłodszych z gości. Empatyczne podejście naszych pracowników, w połączeniu z umiejętnościami plastycznymi animatorów to gwarancja udanej zabawy dla dzieci!

Decydując się na nawiązanie współpracy z naszym zespołem, zyskują Państwo konkurencyjne ceny i zawsze przyjazną obsługę. Malowanie buziek jest to świetny sposób, aby uczynić imprezę plenerową, jak też tę odbywającą się w zamkniętym pomieszczeniu atrakcyjnym wydarzeniem. Każde z przyjęć, również to zorganizowane na większą skalę, dzięki możliwości malowania buziek, nabierze więcej charyzmy i rozgłosu. Oprócz usługi dotyczącej przeobrażenia się maluchów w ulubione zwierzątko, każde z dzieci, które zdecyduje się na udekorowanie buzi, zostanie sfotografowane! Niezapomniana pamiątka w połączeniu ze świetną zabawą to gwarancja sukcesu każdego przyjęcia!

Galeria

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
PRZEZNACZENIE
INDOOR / OUTDOOR
Top