Maszty oświetleniowe

Maszty oświetleniowe – każdy z nas z pewnością znalazł się na przyjęciu, w którym niedostateczne oświetlenie zniszczyło dobre samopoczucie gości, a przede wszystkim funkcjonowanie planu przyjęcia. Wychodząc naprzeciw wszystkim z Państwa, którzy pragną zorganizować niezapomniane przyjęcie, a jednocześnie mieć pewność, iż wszelka usterka elektryczna bądź niepogoda nie zniszczy Państwa imprezy, oferujemy wynajem wysokojakościowych masztów oświetleniowych.

Brak odpowiedniego naświetlenia to kluczowa przyczyna niepowodzeń wielu przyjęć, dlatego warto zabezpieczyć się na ewentualność w brak dostawy energii elektrycznej, a tym samym odpowiedniego naświetlenia na przyjęciu. Maszty oświetleniowe z oferty naszej firmy EVENT ZONE charakteryzują się niezależnym zasilaniem.

Bez względu na to, czy usterka dotycząca braku światła obejmuje wyłącznie salę, w której odbywa się przyjęcie, bądź dotyczy większej awarii w mieście – nasza firma przygotowana jest na to, by dostarczyć Państwu niezależne oświetlenie w miejscu organizowanego wydarzenia. Niezastąpione maszty oświetleniowe to gwarancja optymalnego oświetlenia całej powierzchni, na której organizowana jest impreza. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu masztów oświetleniowych mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki.

Oferowane maszty oświetleniowe udostępniane są na całkowity czas trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych. Ponieważ jednak stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, udostępniany masz oświetleniowy może być rozstawiony na większej hali eventowej, jak też innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy.

Wysokojakościowe maszty oświetleniowe z oferty naszej firmy zasilane są niezależnie – bez względu na miejsce, w którym organizują Państwo przyjęcie, oferowany sprzęt dostarczy niczym niezakłóconego oświetlenia w trakcie trwania Państwa przyjęcia. Maszty oświetleniowe z oferty naszego przedsiębiorstwa EVENT ZONE to, aż kilka lamp gotowych nieść światło wszędzie tam gdzie odbywa się Państwa wydarzenie eventowe.

Lampy na przyczepach zasilane są mocą 900 W. Co więcej, można je rozłożyć na wysokości, aż dziewięciu metrów! Ta istotna funkcja z pewnością zadowoli tych z Państwa, którzy organizują coraz popularniejsze imprezy na wysokościach, jak choćby najwyższych piętrach, a nawet dachach budynków. Dla tych z Państwa, którzy oczekują jedynie skutecznego zabezpieczenia terenu imprezy w trakcie jakiejkolwiek usterki elektrycznej, posiadamy w naszej ofercie wysokojakościowe lampy ledowe. Moc tych niewielkich urządzeń wacha się od 30 do 300 wat.

Bez względu na to jaki rodzaj masztów oświetleniowych wybiorą klienci naszej firmy, oferowane urządzenia mogą zostać rozłożone wszędzie tam gdzie brak odpowiedniego naświetlenia – zarówno na zewnątrz, jak i na przyjęciu pod zadaszeniem. Co więcej, maszty oświetleniowe nie wymagają żadnych specjalnych warunków dotyczących nawierzchni – można je ustawić na dowolnym podłożu, a także nie straszne im najgorsze warunki pogodowe, jak deszcz czy śnieg.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji.

W celu zainspirowania się możliwościami użycia masztów oświetleniowych, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.
Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu masztów oświetleniowych obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż masztów oświetleniowych
  • zabezpieczenie terenu
  • przygotowanie urządzenia do pracy przez naszych pracowników
  • kompleksowa obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • ubezpieczenie OC
  • paliwo wliczone w cenę przez cały okres trwania Twojego przyjęcia
  • niczym niezakłócone oświetlenie Twojej imprezy i skuteczne zabezpieczenie w razie braku dostawy elektrycznej!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Top