Mega Jenga

Mega Jenga – każdy z nas kojarzy grę, w której nie sposób wyciągnąć poszczególny element układanki, a każdy, nawet najmniejszy błąd może grozić zawaleniem się całej konstrukcji. Ta powszechnie znana rozrywka konstruktorska, to nic innego jak popularna Jenga. Wymagająca wiele precyzji, a także cierpliwości gra to świetna lekcja pokory, a także umiejętności koordynacji ruchów własnych dłoni. Dokładnie tak! Ponieważ Jenga wymaga użycia wyłącznie tej partii ciała, a do tego oczekuje od uczestników delikatności i szybkiego działania.

W naszej ofercie mają Państwo możliwość zagrania w tę niezwykle popularną grę. Ponieważ jednak każdorazowa atrakcja udostępniana przez nasze przedsiębiorstwo EVENT ZONE charakteryzuje się zwiększoną dawką emocji i zabawy, tak i tym razem oferowana jenga nie może równać się tradycyjnej formie rozrywki… Z tego powodu jest to MEGA JENGA!

Jak sama nazwa wskazuje oferowana atrakcja dostarczy nie tylko mega rozrywki, ale także posiada mega rozmiary. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu Mega Jengi mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowana Mega Jenga udostępniana jest na osiem godzin w ciągu całkowitego czasu trwania przyjęcia.

Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych. Ponieważ jednak stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, udostępniana Mega Jenga może być rozstawiona na większej hali eventowej, jak też innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy.

Powiększona do dużych rozmiarów Mega Jenga wymaga od uczestników ułożenia jak największej ilości ruchomych elementów w konstrukcję wieży. Cała trudność polega jednak na tym, iż ruchome klocki od samego początku stanowią zwartą konstrukcję, a zadaniem uczestników jest ich sprawne wyciągnięcie, a następnie ułożenie na samym szczycie już powstałej konstrukcji. Przegrywa osoba, która w momencie wyciągania bądź układania ruchomego klocka doprowadzi do upadku całej konstrukcji.

Podobnie jak przy tradycyjnej formie rozrywki, tak i tutaj oczekuje się od uczestników posługiwania się wyłącznie dłońmi. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych.

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Oferowane urządzenie rozstawiane jest przez nasz zespół, a następnie nasz przyjazny personel przedstawi Państwu szczegółowe zasady gry. Nie ma więc obaw, iż osoby, które pierwszy raz mają styczność z grą Jenga nie zechcą wziąć udziały z emocjonujących rozgrywkach. Udostępniana Mega Jenga idealnie sprawdzi się w trakcie pikników dla dzieci, bądź miejskich festynów. Pod całą konstrukcją rozkładana jest specjalna mata, dzięki czemu mogą Państwo swobodnie zmieniać pozycję, bez obawy o pobrudzenie swojej odzieży bądź styczności z niekomfortowym podłożem.

Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się ruchom przeciwnika widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia Mega Jengi zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu Mega Jengi obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż Mega Jengi, rozstawienie poszczególnych elementów gry
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • ubezpieczenie OC
  • niczym niezakłóconą rozrywkę
  • moc wrażeń i możliwość sprawdzenia swojej precyzji i koordynacji ruchowej!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
Top