Paintball w plenerze

Paintball w plenerze to niezapomniana forma rozrywki, która dostarczy moc atrakcji nawet najbardziej zagorzałym przeciwnikom atrakcji rekreacyjnych. Co więcej, oferowana rozrywka to idealne rozwiązanie na uatrakcyjnienie Twojego przyjęcia, które odbywa się w letnie i słoneczne dni.

Ciekawa forma spędzenia czasu zaangażuje wszystkich uczestników do zabawy, a jednocześnie pobudzi wyobraźnię, a także wzmocni umiejętności współpracowania w grupie. Z tego powodu oferowana atrakcja stanowi genialną alternatywę uatrakcyjnienia imprez integracyjnych, bądź firmowych.

Paintball w plenerze to zabawa, która wzbogacona została przez niepowtarzalne scenariusze gry. Zostały one stworzone, a następnie przeprowadzone przez doświadczonego instruktora/sędziego. Udostępniana forma rozrywki przewiduje także udostepnienie specjalistycznego sprzętu, a także kompleksową i profesjonalną opiekę przez zespół naszej firmy EVENT ZONE.

Zorganizujemy dla Ciebie imprezę paintballową w plenerze z niezapomnianymi rozgrywkami, a także dodatkowymi atrakcjami. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas organizacji imprezy paintballowej w plenerze mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki.

Oferowana atrakcja przewiduje udostępnienie Państwu funkcjonalnego sprzętu, który umożliwi przeprowadzenie niezapomnianych rozgrywek paintballowych. Oferta paintballa w plenerze to dodatkowo usługa wynajmu najwyższej jakości markerów – BT COMBAT, TIPPMANN 98, masek – INVERT HELIX THERMAL z podwójną szybką, specjalnej odzieży ochronnej – w kolorze moro: jednoczęściowej i dwuczęściowej.

Nabyte doświadczenie pozwala nam zasugerować Państwu najbardziej komfortowe i najlepsze miejsca rozgrywek na paintball w plenerze. Dysponujemy możliwością organizacji zabaw na sprawdzonych przez nas terenach, jednakże jesteśmy również otwarci na Państwa indywidualne preferencje. Warto jednak zwrócić uwagę, by wybierane miejsce rozgrywek paintballowych posiadały takie elementy jak wały, lasy, czy ruiny, ponieważ uatrakcyjniają one przeprowadzaną zabawę, a ponadto umożliwiają wcielenie w życie przygotowanych scenariuszów przez naszego instruktora/sędziego.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż.

Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w paintball w plenerze.

Nasza bogata oferta nie obejmuje wyłącznie przygotowania terenu, a także udostępnienia profesjonalnego sprzętu do paintballa – po przeprowadzonych rozgrywkach, jak również w przerwach między poszczególnymi grami zapewniamy Państwu organizację biesiady przy grillu. Specjalnie dla Państwa komfortu przygotujemy miejsca przy stolikach i ławkach biesiadnych, a ponadto grill, węgiel paleniskowy, a także talerzyki i sztućce.

Oferowana atrakcja idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też  prywatnych przyjęć jak urodziny, czy wieczór kawalerski. Dostarczy ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także pobudzi ducha rywalizacji, a także umiejętność współpracowania w grupie. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami organizacji paintballa w plenerze, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii.

Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa organizacji paintballa w plenerze obejmuje:

  • transport urządzeń w wybrane przez Państwa miejsce
  • montaż i demontaż areny, profesjonalnego sprzętu do paintballa
  • zabezpieczenie terenu
  • genialnie opracowane scenariusze przez naszego instruktora/sędziego
  • obsługa urządzeń przez zespół EVENT ZONE
  • zorganizowanie grilla, przygotowanie miejsca do biesiadowania
  • zaopatrzenie w postaci węgla, talerzyków i sztućców
  • ubezpieczenie OC
  • niezapomniane rozgrywki paintballowe na łonie natury!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Galeria

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
Top