Piłkarzyki stołowe

Piłkarzyki stołowe to popularna rozrywka, która cieszy się niezwykłą popularnością nie tylko w gronie męskim. Coraz częściej po rozrywkę sięgają Panie, które preferują piłkarskie rozgrywki sportowe! W naszej ofercie bez względu na to jakie preferencje posiada nasz klient, znajdą Państwo wysokojakościowe piłkarzyki stołowe, które nie tylko pozwolą się odprężyć uczestnikom imprezy, ale także poczuć dosłownie jak w ulubionym pubie czy barze.

Oferowane piłkarzyki stołowe świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie tradycyjnego męskiego spotkania, jak też imprezy integracyjnej. Dzięki pobudzeniu ducha rywalizacji, a jednocześnie możliwości sprawdzenia swojej koordynacji ruchowej, udostępniane piłkarzyki stołowe świetnie sprawdzą się w trakcie przyjęcia dla młodszych, jak i starszych uczestników imprezy.

Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu piłkarzyków stołowych mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowane piłkarzyki stołowe udostępniane są na osiem godzin w trakcie całkowitego czasu trwania Twojego przyjęcia. Urządzenie ze względu na niepokaźne rozmiary, może stanowić uzupełnienie przyjęć plenerowych, jak też tradycyjnych imprez pod zadaszeniem.

Co więcej, produkt nie wymaga żadnego specjalnego podłoża – warto jednak pamiętać, aby wybrana powierzchnia była w prostej linii, ponieważ nie utrudnia to korzystania ze sprzętu. Wymiary produktu wynoszą 2 x 1 metr. Piłkarzyki stołowe dostarczają moc atrakcji nie tylko dorosłych uczestnikom przyjęcia, ale także najmłodszym gościom imprezy. Z tego powodu oferowana atrakcja świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie przyjęć plenerowych, jak choćby rodzinnych pikników czy festynów.

Jako ciekawostkę warto dodać, iż piłkarzyki stołowe nazywane są inaczej w poszczególnych częściach naszego kraju – noszą nazwę trambambula lub michały. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Oferowane piłkarzyki stołowe pozwolą Państwu rozegrać własny mecz piłki nożnej, a co więcej świetnie zweryfikują Państwa zwinność, a także szybkość reagowania na ruchy przeciwnika. Moc wrażeń równa tradycyjnym rozgrywkom piłki nożnej na prawdziwym boisku to swoista gwarancja udostępnianego urządzenia! Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników.

Dostarczy on moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się rozgrywkom piłki nożnej widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich udostępnianych atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji.

W celu zainspirowania się możliwościami użycia oferowanych piłkarzyków stołowych, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii.

Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu piłkarzyków stołowych obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż piłkarzyków stołowych
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • ubezpieczenie OC
  • niczym niezakłócone kilkugodzinne mecze piłkarskie
  • gwarantowane niezapomniane przeżycia podczas rozgrywek piłki nożnej!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Galeria

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
2 x 1
PRZEZNACZENIE
INDOOR / OUTDOOR
Top