PlayStation VR

Playstation VR to wysokojakościowe urządzenie, które zachwyci wszystkich miłośników interaktywnej rozrywki z użyciem najnowszej technologii. Co dokładnie kryje się pod nazwą Playstation VR? Moc niezapomnianej rozrywki, a także możliwość przeniesienia się w wymarzoną krainę górskich szczytów, bądź gorącej wulkanicznej lawy.

Z pomocą tego urządzenia zyskają Państwo niepowtarzalną możliwość zrealizowania swoich marzeń z dzieciństwa, by znaleźć się w magicznym świecie smoków i czarodziei. Od momentu, gdy założą Państwo gogle do Playstation VR, nowy system wirtualnej rzeczywistości dla Playstation 4 umożliwi Państwu przeprowadzenie gry a radykalnie innowacyjny sposób. Od tej chwili nie tylko będą mogli Państwo zarządzać ruchami uczestnika gry, ale przede wszystkim poczuć się jak w skórze postaci gry.

Znajdując się w samym centrum akcji, niemalże dosłownie poczują Państwo każdy szczegół fantastycznej rzeczywistości na swojej skórze. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia.

Na czas wynajmu Playstation VR mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowane Playstation VR udostępniane jest na 7-godzin w ciągu całkowitego czasu trwania Twojego przyjęcia.

Urządzenie ze względu na potrzebę dostępu do stałego źródła elektrycznego, udostępniane jest głównie w pomieszczeniach pod zadaszeniem. Oferowana atrakcja jest idealnym rozwiązaniem dla imprez organizowanych w chłodne zimowe popołudnia czy wieczory. Ze względu na bogaty asortyment gier, udostępniane Playstation VR jest genialną formą zabawy zarówno dla starszych, jak i najmłodszych uczestników przyjęcia.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Oferowana konsola może zostać zamontowana w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta, z wyjątkiem stałego dostępu do energii elektrycznej. Sprzęt zasilany jest za pomocą silnika o mocy 230 V. Udostępniany produkt prezentuje najnowszą technologię VR na obecnym rynku urządzeń multimedialnych.

Oferowane Playstation VR idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, prywatnych imprez jak choćby urodziny, a także rodzinnych spotkań czy otwarcia nowego sklepu. Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się wielu grom widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia Playstation VR, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.
Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu Playstation VR obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż urządzenia
  • przygotowanie stoiska do gry w Playstation VR
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • szeroki wybór gier przeznaczonych do Playstation VR
  • niczym niezakłóconą kilkugodzinną rozrywkę
  • ubezpieczenie OC
  • niepowtarzalną możliwość przeniesienia się w magiczną krainę!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
ZASILANIE
230V
Dlaczego warto?
- Najnowsza technologia VR
Top