Pokazy Strongman

Pokazy strongman to prawdziwy pokaz siły dla wszystkich miłośników sportowych rywalizacji. Niespełna kilka lat temu pokazy strongman stanowiły w Polsce nowość, dlatego rejestrowane były przez kamery każdej szanującej się telewizji publicznej.

Dziś Mistrzostwa Strongmanów nadal pozostają w czołówce sportów męskich, a marzenia o byciu jak Ireneusz Karaś bądź Tyberiusz Kowalczuk przestają pozostawać jedynie nieosiągalnym zamiarem. Z naszą pomocą spróbują Państwo swoich sił w profesjonalnym pokazie strongmanów.

Oferowana atrakcja przewiduje poprowadzenie pokazu na Twoim przyjęciu przez Ireneusza Karasia, a także Tyberiusza Kowalczuka. Niezwykle widowiskowy pokaz może zostać wzbogacony o zorganizowanie turnieju, do którego zaproszeni zostaną uczestnicy przyjęcia.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż.

Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Oferowane pokazy strongman to świetny sposób, by zachwycić gościów pokazem siły, a także zaangażować ich do interaktywnej rozrywki. Dzięki temu Twoje przyjęcie pozostanie niezapomnianym show, dlatego organizowania atrakcja stanowi świetne urozmaicenie przyjęcia promującego Twoją firmę. Zarówno potencjalni klienci, jak też partnerzy biznesowi zaznają świetnej rozgrywki, prowadzonej przez mistrzów Strongman.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu organizowane pokazy będą mogły zaangażować wszystkich uczestników przyjęcia. Profesjonalne wsparcie naszego zespołu EVENT ZONE zapewni Państwu niezapomnianą rozrywkę, a także bezpieczny udział w pokazach. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowany pokaz strongmanów organizowany jest na wybrany przez Państwa czas w trakcie trwania przyjęcia.

Urządzenia do pokazów ze względu na pokaźne wymiary powinny być uzupełnieniem przyjęć plenerowych. Ponieważ jednak stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, udostępniany pokaz strongmanów może zostać zorganizowany na większej hali eventowej, jak też innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy.
Oferowane pokazy strongmanów przeznaczone są głównie dla dorosłych.

Warto jednak dodać, że jako atrakcja przyjęć plenerowych, organizowane pokazy z całą pewnością zaangażują najmłodszą część gości przyjęcia. Z doświadczenia wiemy, jak bardzo najmłodsza publika zachwyca się pokazami siłowych umiejętności. Oferowany pokaz strongmanów idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników.

Dostarczy on moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się pokazom siły widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji.

W celu zainspirowania się możliwościami zorganizowania pokazy strongman, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa organizacji pokazu strongmanów obejmuje:

  • transport niezbędnych elementów do pokazu
  • montaż i demontaż przestrzeni do pokazu, a także urządzeń
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzeń przez zespół EVENT ZONE
  • prowadzenie pokazu przez Ireneusza Karasia oraz Tyberiusza Kowalczyka
  • ubezpieczenie OC
  • gwarantowany zachwyt Twoich gości!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
Top