Polski Elvis

Polski Elvis – Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich z Państwa, którzy poszukują profesjonalnych usług z zakresu organizacji, obsługi imprez plenerowych. Z pomocą naszej firmy EVENT ZONE zorganizowanie różnorodnej imprezy okolicznościowej to nie problem!

Gwarantujemy świetnie zorganizowaną imprezę firmową bądź piknik rodzinny, a także dostarczenia odpowiednich akcesoriów rozrywkowych na przyjęcia okolicznościowe. W naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE od lat specjalizujemy się w kompleksowym przygotowywaniu eventów.

W tej ofercie proponujemy Państwu skorzystanie z usług Polskiego Elvisa.

Polski Elvis to barwna postać, która dosłownie rozrusza nawet najbardziej zagorzałych przeciwników muzyki i tańca. Pan Krystian Maliszewski to doświadczony wokalista, którego barwa głosu odpowiada tę kojarzoną z królem popu – Elvisem Presleyem. Jego talent został doceniony w popularnych programie rozrywkowo-muzycznym „Must be the music”. Co więcej, piosenkarz występował również w konkurencyjnym programie „X Factor”.
Pasja muzyczna pana Krystiana Maliszewskiego rozpoczęła się w wieku 10 lat. Obecne występy muzyczne zyskały ogromną popularność nie tylko ze względu na udział wokalisty w popularnych programach rozrywkowych, ale także świetnym odwzorowaniem muzyki na wzór tej tworzonej przez Elvisa Presleya. Pan Krystian Maliszewski nie tylko posiada podobną barwę głosową, ale także wizualnie kreuje się na podobiznę króla popu.

Atrakcje imprezy zorganizowanej w udziałem Polskiego Elvisa obejmuje nie tylko koncert tematyczny, ale także szereg konkursów weryfikujących wiedzę uczestników przyjęcia. Nasz Elvis poprowadzi konkurencje umysłowe dla starszych uczestników imprezy. Zadawane pytania będą dotyczyły życiorysu, a także działalności artystycznej samego Elvisa Presleya. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług konkursu wszystkich z Państwa, którzy planują zorganizowanie większej imprezy firmowej, jak też przyjęcia rodzinnego, jak choćby wesela. Ponadto Polski Elvis z przyjemnością zaśpiewa na otwarciu nowopowstałej galerii, czy sklepu. Repertuar występu obejmuje najbardziej popularne piosenki Elvisa Presleya, a także zespołu The Doors.

Warto dodać, iż występ Polskiego Elvisa oferowany jest jako uzupełnienie organizowanych przez naszą firmę EVENT ZONE zabaw w Las Vegas. Szczegółowe informacje dotyczące oferty dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
Top