Potrójne spodnie

Imprezy plenerowe, przyjęcia firmowe bądź pikniki rodzinne… Każda z wymienionych imprez okolicznościowych to świetna okazja, by zacisnąć więzi między uczestnikami imprezy, a także poznać nowych przyjaciół. W naszej ofercie znajduje się szereg atrakcji, które nie tylko poprawią jakość organizowanego przyjęcia, ale także dostarczą wiele radości i sposobności do integracji.

W tej ofercie proponujemy Państwu wysokojakościowe potrójne spodnie… Co dokładnie kryje się pod nazwą potrójnych spodni? Wiele uciechy i potrójnej zabawy! Potrójne spodnie to element zabawy, który służy do utrudniania uczestnikom wyścigu poruszania się. Z pomocą potrójnych spodni każda z imprez może zostać wzbogacona o aktywne formy rozrywki, w tym niezapomniane turnieje. Co więcej, potrójne spodnie służą do gier zespołowych, dzięki czemu budowana zostaje więź, a także współdziałanie uczestników każdej z drużyn. Sposób użycia potrójnych spodni jest banalnie prosty – wystarczy je włożyć przed rozpoczęciem wyścigu. O ile sama perspektywa włożenia spodni wydaje się niczym trudnym, o tyle faktura produktu wykonana jest w taki sposób, by powiększyć objętość Państwa nóg, a tym samym utrudnić wykonanie biegu.

Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo gwarancję wysokojakościowej obsługi na każdym etapie realizowanego zlecenia. Potrójne spodnie przeznaczone są do użytku zewnętrznego. Stanowią świetną formę rozrywki zarówno dla najmłodszych uczestników imprezy, jak i starszych gości. Gra z użyciem potrójnych spodni polega na uformowaniu dwóch drużyn. W każdej drużynie powinno znaleźć się trzech graczy. Uczestnicy zabawy ścigają się w wielkich potrójnych spodniach. Wyścig stanowi świetną formę rozrywki zarówno dla osób biorących bezpośredni udział w zabawie, jak i dla widzów wyścigu. Gra pobudza do rywalizacji, a także umiejętności myślenia zespołowo.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. Oferowane potrójne spodnie przeznaczone są do użytku zewnętrznego. Świetnie sprawdzą się jako atrakcja imprez plenerowych, organizowanych na terenach trawiastych, jak i powierzchniach pokrytych piachem. Oferta wynajmu potrójnych spodni obejmuje transport akcesoriów bezpośrednio na miejsce wydarzenia. W celu zapoznania się z możliwościami użytkowania potrójnych spodni, zachęcamy do zapoznania się z załączoną galerią. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia potrójnych spodni, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zespół EVENT ZONE

Galeria

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
Top