Ścianka wspinaczkowa

Ścianka wspinaczkowa to świetna forma rozrywki dla wszystkich poszukiwaczy górskich przygód. Oczywiście niedosłownie, ponieważ nasza ścianka wspinaczkowa może zostać ustawiona zarówno w nadmorskim plenerze, jak też w centrum wielkiego miasta.

Oferowany produkt to gwarancja uatrakcyjnienia Twojego przyjęcia dla klientów bądź prywatnych gości, o naprawdę ekstremalne przeżycia. Wysoka na osiem metrów (!) ścianka zwraca uwagę osób, które nie biorą udziału w imprezie, stanowi świetną reklamę Twojego przedsiębiorstwa, a przede wszystkim umożliwia uczestnikom podejmowanie wyzwań pokonywania lęku wysokości. Średnica oferowanej ścianki to, aż 4 metry, dzięki czemu użytkownicy nie muszą obawiać się o skrępowanie ruchów. Co więcej, udostępniane urządzenie wyposażone jest w dwa pasy do wspinaczki.

Odrębne tory do wpisania umożliwiają korzystanie ze sprzętów dwóch użytkowników jednocześnie. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu ścianki do wspinaczki mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki.

Oferowana ścianka wspinaczkowa udostępniana jest na całkowity czas trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych.

Ścianka wyposażona jest w dwa miejsce na banery o rozmiarach 2,5 x 4 metry. Jest to zatem świetne połączenie atrakcji na przyjęciu firmowym, a jednocześnie reklamowanie Twojej marki. Z doświadczenia wiemy, iż uczestnicy przyjęcia chętnie sięgają po aparaty fotograficzne, zatem nazwa danego przedsiębiorstwa pozostanie na dłużej w ich pamięci.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.
Ścianka wspinaczkowa obsługiwana jest przez dwóch instruktorów, którzy posiadają profesjonalne uprawnienia, a przede wszystkim doświadczenie z zakresu asekuracji „na wędkę”.

Wymiary produktu wynoszą wysokość 8 metrów, zaś szerokość 4 metry. Ścianka wspinaczkowa zasilana jest silnikiem o mocy 230 V/ 1,1 kW. Oferowany produkt nie narzuca żadnych ograniczeń wiekowych, dlatego świetnie sprawdzi się jako rozrywka dla dzieci i dorosłych. Doświadczeni asekuratorzy nie pozwolą, by stała się Państwu jakakolwiek krzywda. Montaż ścianki wspinaczkowej wymaga naturalnego podłoża ze względu na potrzebę wbicia kotw dla stabilizacji urządzenia. Aby uczynić wspinanie na ściance jeszcze przyjemniejsze, preferujemy by miejsce montażu stanowił płaski, rozłożysty teren.

Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarczy ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się wspinaczce widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia ścianki wspinaczkowej, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii.

Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu ścianki wspinaczkowej obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż ścianki wspinaczkowej
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • ochrona użytkowników przez dwóch doświadczonych asekuratorów
  • ubezpieczenie OC
  • ekstremalne przeżycia Twoich gości, oraz dodatkowa reklama Twojej marki!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
h8 x ϕ4
ZASILANIE
230V 1,1kW
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
WYMAGANIA
- konieczność wbicia kotw w podłoże

- płaski, rozłożysty teren
Top