Skimboard Surfer

SKIMBOARD SURFER to niepowtarzalna rozrywka przeznaczona dla wszystkich miłośników sportów wodnych. Ten sport wodny polega na surfowaniu na desce. W zależności od upodobań klientów umożliwiamy ześlizg po fali lub płytkiej warstwie wody. SKIMBOARD SURFER to rozrywka, która zyskała uznanie w naszym ojczystym kraju, w 2003 roku.

Niezmiennie jednak zyskuje coraz większą popularność, a także aprobatę miłośników letnich rozrywek. Podejmując decyzję o skorzystaniu z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu SKIMBOARD SURFER mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki.

Oferowany SKIMBOARD SURFER udostępniany jest na całkowity czas trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych. Co więcej oferowany sprzęt wymaga stałego dostępu do bieżącej wody – jest to niezbędne ze względu na przepływ strumieniu w urządzeniu. Oprócz tego zalecamy, by podłoże, na którym zamontowany zostanie sprzęt było miękkie – świetnie sprawdzi się tu powierzchnia piaskowa, bądź teren trawiasty.

SKIMBOARD SURFER to pokaźnych rozmiarów platforma, która zasilana jest za pomocą silnika o mocy 230V/0,55 kW. Wymiary produktu wynoszą 10 x 1,5 metra. Niebieskie zabarwienie powierzchni do ślizgania pozwoli dosłownie poczuć się jak w basenie bądź na wielkiej zjeżdżalni w Aquaparku. Zaletą naszego urządzenia jest fakt, iż nie zagraża Państwu żaden szkodliwy uszczerbek zdrowia, czy upadek z wysokości.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.
Udostępniany

SKIMBOARD SURFER umożliwia zjazdy na desce – dla niego bardziej odważnych użytkowników, a także tradycyjny ślizg na ciele. W zależności od Państwa preferencji, mogą Państwo zjechać zarówno na brzuchu, jak i plecach. Urządzenie zakończone jest platformą wstrzymującą, dzięki czemu nie grozi Państwu żadne niebezpieczeństwo. Świetna rozrywka sprawdzi się szczególnie w upalne dni lata. Każdy z nas lubi bawić się z użyciem wody, dlatego oferowany sprzęt zachęci do aktywności zarówno starszych, jak i młodszych użytkowników.

Co więcej, oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników.

Dostarczy ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się zjazdom widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia SKIMBOARD SURFER, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu SKIMBOARD SURFER obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż SKIMBOARD SURFER
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • ubezpieczenie OC
  • niezapomniana rozrywka wśród pluskającej wody!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
10 x 1,5
ZASILANIE
230V 0,55kW
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
WYMAGANIA
- stały dostęp do bieżącej wody
- miękkie podłoże (piasek lub trawa)
Top