Stół do ping ponga

Stół do ping ponga to świetna alternatywa rozrywki zarówno dla starszych, jak i młodszych uczestników przyjęcia. Za sprawą rekreacyjnego charakteru gry, ping pong zachęci do aktywności gości Twojej imprezy. Tenis stołowy to popularna gra, które angażuje od dwóch do czterech uczestników. Gra stołowa wymaga od uczestników nie tylko refleksu, ale także energicznej postawy.

Umiejętność nadania piłce szybkości, a także rotacji mają za zadanie utrudnienie przeciwnikowi odbicia piłeczki do ping ponga. Set w ping pongu rozgrywany jest do momentu, aż jeden z uczestników zdobędzie jedenaście punktów.
Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia.

Na czas wynajmu stołu do ping ponga mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki.

Oferowany stół do ping ponga udostępniany jest na siedem godzin w ciągu całkowitego czasu trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych, jednakże warto pamiętać, by panująca pogoda na zewnątrz nie była zbyt wietrzna, ponieważ uniemożliwia ona posługiwanie się lekką piłeczką pingpongową. Stół do ping ponga to świetna forma rozrywki, która zachęci do aktywności, a także pobudzi ducha rywalizacji.

Idealna na wszelkiego typu imprezy szkolne, jak też przyjęcia dla dorosłych. Ze względu na możliwość rozgrywania setów w drużynach dwuosobowych, uczestnicy przyjęcia będą mieli możliwość nawiązać nowe relacje, a także nauczyć się współpracować w grupie. Z tego powodu warto zdecydować się na stół pingpongowy jako uzupełnienie imprez integracyjnych. W naszej firmie EVENT ZONE stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, udostępniany stół go ping ponga może być rozstawiony na większej hali eventowej, jak też innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.
Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarczy ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni. Gwarantujemy możliwość rozgrywania setów zarówno przed starszych, jak i młodszych uczestników imprezy.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia stołu do ping ponga, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu stołu do ping ponga obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż stołu do ping ponga
  • niczym niezakłóconą kilkugodzinną rozrywkę
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • ubezpieczenie OC
  • mnóstwo dobrej zabawy, możliwość rywalizacji i gry zespołowej!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Top