Strzelnica mobilna

Strzelnica mobilna – niejednokrotnie każdy z nas zastanawiał się jaki jest najlepszy sposób, by odreagować codzienne stresy… Jazda na rowerze, pływanie, a może coś nieco bardziej ekstremalnego? Wiele osób ceni sobie czynności, które wymagają precyzji, siły, a także koncentracji. Z całą pewnością strzelanie należy do czynności, dzięki którym nasze myśli przestaną kumulować się wokół problemu, zaś zaczną kierować się ku trafieniu do celu.

W naszej ofercie mają Państwo możliwość spróbowania swoich sił w strzelectwie, a jednocześnie zyskują Państwa gwarancję bezpieczeństwa i profesjonalnej pomocy. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu stanowisk do strzelania mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki.

Oferowana strzelnica mobilna umożliwia wykonanie strzału z różnego typu broni. W naszym asortymencie znajdują się: wiatrówka, a także marker paintballowy. Strzelnica mobikna dostosowana jest do wykonywania czterech różnego rodzaju strzałów – pierwszy: z wiatrówki długiej do tarcz, drugi: z wiatrówki krótkiej do tarcz, trzeci: z markera paintballowego długiego do tarcz i czwarty: z markera paintballowego krótkiego do tarcz.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów.

Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

W zależności od rodzaju wybranej broni, mogą Państwo zdecydować o ilości wymierzonych strzałów. Strzały z wiatrówki są nieograniczone, natomiast w skład strzelnicy paintballowej zaliczamy 2000 kul. Usługa wynajmu strzelnicy obejmuje montaż 3 stanowisk, a ponadto profesjonalne zabezpieczenie terenu.

Każdorazowo przy oddawanym strzale towarzyszy Państwu nasz doświadczony personel, dlatego oferowana usługa przeznaczona jest zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przed przystąpieniem do oddania strzału nasz personel wyjaśni Państwu zasady funkcjonowania broni, a także przedstawi optymalną pozycję i sposób korzystania ze sprzętu.

Ze względów bezpieczeństwa preferujemy montaż stanowiska na terenie otwartym, który zniweluje donośne dźwięki, a także umożliwi lepszą widoczność korzystającym z broni użytkowników.

Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych wypadów. Dostarczy ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się oddawanym strzałom widowni.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami korzystania z naszej strzelnica mobina, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii.

Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach lub eventach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu strzelnicy obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż stanowisk do strzelania
  • zabezpieczenie terenu
  • wsparcie w obsłudze urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • personel firmy czuwający nad Państwa bezpieczeństwem
  • nieograniczoną ilość strzałów z wiatrówki
  • 2000 strzałów z markeru paintballowego
  • niczym niezakłóconą 5-godzinną rozrywkę

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
CZAS WYNAJMU
do 5 godzin
WYMAGANIA
- teren otwarty, który można zabezpieczyć
Top