Symulator dachowania

Symulator dachowania to niezwykłe urządzenie, które od niedawna gości w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Jego niezliczony potencjał obejmuje przede wszystkim podwyższenie świadomości wszystkich osób użytkujących pojazdy osobowe, a także dostarczenie ekstremalnych wrażeń.

Z pozoru niebezpieczne pokazy dachowania samochodu, mają na celu uświadomienie ogromu ryzyka, jakie występuję w momencie, gdy nie zapinamy pasów samochodowych. Oferowany sprzęt świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie imprez promujących bezpieczną jazdę, a także odpowiednie zabezpieczenia w samochodzie.

Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu symulatora dachowania mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy i symulator dachowania nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki.

Oferowany symulator dachowania jest równy urządzeniom stosowanym przez służby porządkowe. Każdorazowe użycie sprzętu ma na celu ograniczenie ilości wypadków, a także uszczerbków na zdrowiu użytkowników pojazdu. Udostępniany przez nas symulator wbudowany jest w nadwoziu popularnego auta SMART.

Jedynym wyznacznikiem umożliwiającym skorzystanie z symulatora jest wzrost – wystarczy mierzyć co najmniej 120 cm, aby cieszyć się ekstremalnymi przeżyciami. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Udostępniany sprzęt zasilany jest za pomocą 230 V/2,5 kW. Czas wynajmu symulatora wynosi 8 godzin w trakcie trwania Państwa przyjęcia. Montaż sprzętu wyznacza wymagania równe zaparkowaniu pojazdu osobowego – najlepiej, aby użytkowany teren ustawiony był na płaskim terenie, na którym można wjechać autolawetą. Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników.

Nie narzuca żadnych ograniczeń wiekowych, zatem świetnie sprawdzi się jako element imprezy uświadamiającej konsekwencje niebezpiecznej jazdy dla dorosłych, jak też rodzinnego pikniku dla starszych i młodszych. Udostępniany symulator dachowania dostarczy moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się symulacji dachowania widowni. Co więcej, inicjujące auto często zmienia pozycje, dlatego oferowana rozrywka przeznaczona jest dla poszukiwaczy ekstremalnych przygód i osób o silnych nerwach. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia symulatora dachowania, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.
Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu symulatora dachowania obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż symulatora dachowania
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • niczym niezakłóconą kilkugodzinną rozrywkę z dachowaniem
  • ekstremalne przeżycia i częstą zmianę pozycji!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
ZASILANIE
230V 2,5kW
PRZEZNACZENIE
Imprezy firmowe, pikniki
Top