Symulator wyścigów

Symulator wyścigów – udział w szaleńczym wyścigu to niejednokrotne pragnienie niemalże każdego z nas… Ekstremalne przeżycia w połączeniu z dużą dawką adrenaliny to gwarancja niezapomnianych wrażeń w trakcie trwania Twojego przyjęcia. W naszej ofercie mają Państwo możliwość wynajmu wysokojakościowego sprzętu służącego do inicjacji wyścigów rajdowych!

Popularne nazwiska jak Kubica, Hołowczyc, Schumacher… od dziś przestaną być jedynie symbolem nieosiągalnego stopnia adrenaliny, a jedynie zachęcą do sprawdzenia swoich sił w wyścigu. Symulator wyścigów oferowany przez naszą firmę EVENT ZONE to wysokojakościowe urządzenie, które nie zagraża w żaden stopniu bezpieczeństwu uczestnikom zabawy.

Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu symulatora wyścigów mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki.

Oferowany sprzęt wyposażony jest w kubełkowe fotele, a także telewizory. Dzięki temu uczestnik zabawy poczuję się niczym na torze wyścigowym. Świetnej jakości sprzęt telewizyjny zagwarantuje wysoką jakość wyświetlanego obrazu, a tym samym zachęci do zabawy zarówno starszych, jak i młodszych uczestników przyjęcia.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Oferowany symulator wyścigów wyposażony jest w profesjonalną kierownicę, dzięki czemu jeszcze bardziej możemy poczuć się jako uczestnicy rajdu samochodowego. Urządzenie jest na tyle intuicyjne, iż reaguje na ruchy użytkownika. Co więcej, oferowana rozgrywa umożliwia zorganizowanie wyścigów pomiędzy kilka uczestnikami, dzięki czemu pobudzi ducha rywalizacji. Przeprowadzane wyścigi notowane są w kilku partiach, dzięki czemu każdy z nas będzie miał możliwość poprawienia swojego wyniku, a także zrewanżowania się z przeciwnikiem.

Aby urzeczywistnić przeprowadzane wyścigi, użytkownik w trakcie użytkowanego urządzenia zakłada specjalne okulary, które umożliwiają lepsze scalenie się z rejestrowanym otoczeniem. Symulator wyścigów jest w pełni bezpieczny zarówno dla młodszych, jak i starszych użytkowników. W przeciwieństwie do prawdziwych rajdów samochodowych, dzięki temu urządzeniu każdy z nas może poczuć się jak uczestnik rajdu, bez obawy o własne zdrowie.

Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia symulatora wyścigów, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu symulatora wyścigów obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż symulatora wyścigów
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • szereg niezapomnianych wyścigów samochodowych!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
ZASILANIE
230V
PRZEZNACZENIE
INDOOR / OUTDOOR
Top