Symulator zderzeń

Symulator zderzeń – każdy z nas pragnie niekiedy poczuć silny dreszcz adrenaliny, który towarzyszy ekstremalnym sportom, a także niecodziennym sytuacjom. W naszej ofercie mają Państwo możliwość przeżycia przygody swoje życia.

Dzięki wysokojakościowemu symulatorowi zderzeń, mają Państwo możliwość poznania uczucia, jakie towarzyszy osobom biorącym udział w wypadku samochodowym. Oferowany  sprzęt naśladuje moment zderzenia, dzięki czemu dostarcza wiele ekstremalnych przeżyć nawet najbardziej odważnym śmiałkom!

Jest to nie tylko nietypowy rodzaj rozrywki dla wszystkich z Państwa, którzy poszukują mocniejszych wrażeń, ale także cenna nauka dotycząca tempa jazdy. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych.

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Symulator zderzeń jest jedynie formą uświadomienia użytkownikom urządzenia jak niebezpieczne dla zdrowia jest zderzenie czołowe z innym pojazdem. Nasz sprzęt w żaden sposób nie zagraża Państwu zdrowiu, ani życiu. Sposób użycia symulatora jest następujący: w pierwszej kolejności użytkownik wsiada to inicjującego pojazdu, zapina pasy, a następnie rozwija jazdę do prędkości 12 km/h. Ta bezpieczna zabawa rekreacyjna przeznaczona jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Jedynym wyznacznikiem korzystania ze sprzętu jest posiadanie wzrostu powyżej 140 cm. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu symulatora zderzeń mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowany symulator zderzeń udostępniany jest na 8 godzin w ciągu całkowitego czasu trwania przyjęcia.

Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych. Ponieważ jednak stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, udostępniany symulator zderzeń może być rozstawiony na większej hali eventowej, jak też innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy. Wymiary urządzenia wynoszą  4 x 1,5 metra. Aby urządzenie funkcjonowało sprawnie, wymagana jest powierzchnia trawiasta, kostka brukowa bądź beton. Optymalnym rozwiązaniem będzie stabilne podłoże większej hali eventowej.

Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji.

W celu zainspirowania się możliwościami użycia symulatora zderzeń, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu symulatora zderzeń obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż symulatora zderzeń
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • niezapomnianą przejażdżkę!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
4m x 1,5
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
Top