Tor przeszkód EXTREME

Tor przeszkód EXTREME to świetna forma rozrywki dla wszystkich miłośników mierzenia się z własnymi słabościami. Odpowiednio skomponowane przeciwności idealnie sprawdzą się jako miejsce rywalizacji zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników wydarzenia. Istotna pokonywania toru extreme jest bardzo prosta – dwóch uczestników zabawy pokonuje trudności w równolegle wyznaczonym czasie.

Na tor przeszkód extreme składają się takie elementy jak: wspinaczka, slalom, czołganie, przeciskanie, a także wiele, wiele innych. Każda z wymienionych przeszkód jest całkowicie bezpieczna i gwarantuje ochronę zdrowia uczestników zabawy. Za sprawą wyściółki z miękkiej poduszki każda osoba, która spadnie z wysokości, bądź upadnie w trakcie pokonywanego dystansu, wyląduje na mięciutkiej poduszce.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż.Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Tor przeszkód extreme został stworzony na wzór telewizyjnych wipeout’ów. Zwycięzcą turnieju okazuje się ta osoba, która w jak najkrótszym czasie pokonała wszystkie przeszkody. Urządzenie zasilane jest za pomocą dwóch silników o mocy 230 V/1,1 kW. Ze względu na pokaźne wymiary sprzętu, które wynoszą, aż 16 x 4 metry zalecane jest, by powierzchnia, na której znajdzie się tor przeszkód extreme znajdowała się na zewnątrz. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia.

Na czas wynajmu Eliminatora Meltdown mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowany tor przeszkód extreme udostępniany jest na całkowity czas trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych.

Tor przeszkód extreme pobudza ducha rywalizacji – urządzenie wyposażone jest w dwa tory, dzięki czemu dwoje uczestników może mierzyć swoje możliwości w jednakowym czasie. Tor przeszkód extreme podzielony jest na dwie partie – pierwsza pełni funkcję zjeżdżalni, zaś druga tor służący do wyścigów z przeszkodami. Świetnie doprecyzowane przeszkody będą stanowiły świetny sprawdzian sprawności zarówno dla osób, którym łatwiej przychodzi szybkie pokonywanie dystansu, jak i uczestnikom preferującym mierzenie własnych sił.

Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia toru przeszkód, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu toru przeszkód extreme obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż toru przeszkód extreme
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • świetny sprawdzian swojej sprawności!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Galeria

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
16x4m
ZASILANIE
2 x 230V 1,1kW
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
Top