Xbox One Kinect

Xbox One Kinect – turniej piłkarski, olimpiada sportowa, a może konkurs taneczny czy udział w wysokobudżetowym filmie? Z oferowanym urządzeniem każda z wymienionych opcji jest możliwa! Zasilanie produktu równe jest 230 V. Ze względu na specyfikę urządzenia, preferujemy jego montaż na zadaszonej powierzchni. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia.

Na czas wynajmu XBOX ONE KINECT mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc w obsłudze sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń.

Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowany XBOX ONE KINECT udostępniany jest na 8 godzin w trakcie całkowitego czas trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na niewielkie wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć organizowanych wewnątrz.. Ponieważ jednak stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, udostępniany XBOX ONE KINECT może być rozstawiony na większej hali eventowej, jak też innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy. Jedynym niezbędnikiem jest źródła zasilania, dzięki któremu będziemy mogli uruchomić sprzęt.

Dzięki oferowanej konsoli przeniesiesz się wszędzie tam, gdzie dotąd wędrowałeś swoimi myślami. Co więcej, kontrolerem organizowanych gier jest wyłącznie Twoje… ciało! Dokładnie tak! Każdy, nawet najmniejszy ruch zostanie zarejestrowany i zadecyduje o Twojej ewentualnej porażce bądź zwycięstwie. Ponadto Twoja sylwetka znajdzie się na samym ekranie telewizora, dzięki funkcjo odwzorowania ciała. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych.

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Kinect umożliwia przeniesienie się do fantastycznych krain, zostanie wyśmienitym sportowcem, a także tancerzem bądź aktorem.
Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych przyjęć. Dostarczy ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się grze widowni. Udostępniana konsola oferowana jest w pakiecie z 40 calowym telewizorem, a także wieloma grami do wyboru. Co więcej, zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, oraz montaż urządzeń przez naszą obsługę.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia XBOX ONE KINECT, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu XBOX ONE KINECT obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż konsoli, telewizora, nagłośnienia
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzeń przez zespół EVENT ZONE
  • pakiet multimedialnych gier

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
ZASILANIE
230V
PRZEZNACZENIE
INDOOR
Top