Zjeżdżalnia GIGANT CLOWN

Zjeżdżalnia GIGANT CLOWN – co to jest?

Zjeżdżalnia GIGANT CLOWN to największa dmuchana zjeżdżalnia dostępna w woj. łódzkim. Jest to nasza nowość w roku 2016! Od innych zjeżdżalni wyróżnia ją to, że posiada schodki po środku oraz dwa tory do ślizgu. Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci mogą ślizgać się raz po prawej, raz po lewej stronie. Ślizg zjeżdżalni to aż 12 metrów! Na górze posiada specjalne zabezpieczenie w postaci siatki.

Dla kogo?

Zjeżdżalnie z reguły są atrakcjami typowo dla dzieci, natomiast kiedy dorosły stoi przed naszą gigantyczną zjeżdżalnią nie może się oprzeć, aby na niej nie zjechać choć raz. Zjeżdżalnia posiada bardzo dużą przepustowość bawiących się dzieci. Nadaje się idealnie na duże imprezy firmowe, pikniki, festyny.

Gdzie można ustawić Zjeżdżalnię GIGANT CLOWN?

Ze względu na bardzo duże wymiary zjeżdżalni 12 x 6 metrów w podstawie, niezbędny jest duży równy teren, w który można wbić kotwy w celu przytwierdzenie i zabezpieczenia zjeżdżalni. Duża waga zjeżdżalni wymaga również możliwości wjazdu samochodu dostawczego z windą pod same miejsce rozstawienia zjeżdżalni.

Co wchodzi w usługę wynajmu:

  • transport,
  • rozłożenie i złożenie atrakcji,
  • zabezpieczenie terenu,
  • obsługa urządzenia,
  • ubezpieczenie OC.

Galeria

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
12 x 9 x 6
ZASILANIE
2 x 230V 1,5kW
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
WYMAGANIA
- rozległy równy teren

- konieczność wbicia kotw w podłoże

- zjeżdżalnia przeznaczona jest dla dzieci powyżej 7 roku życia i wzroście powyżej 140 cm
Top