Zjeżdżalnia PSZCZÓŁKA

Zjeżdżalnia pszczółka to dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci z motywem ulubienicy bajki dla dzieci – pszczółki! Oferowany produkt stanowi podstawową atrakcję imprezy firmowej, bądź miejskich festynów, gdzie wyznaczono przestrzeń dla najmłodszych. Ta niezwykle kolorowa zjeżdżalnia zachęci do zabawy, rekreacyjnej rozrywki, a także umożliwi maluchom nawiązanie nowych przyjaźni. Zjeżdżalnia pszczółka to w pełni bezpieczny produkt, którego wysokość nie zniechęca do użytkowania, a jedynie angażuje nawet najmłodsze z dzieci.

Kolorowa zjeżdżalnia pszczółka to gwarancja niezapomnianej zabawy na dmuchanej platformie. Wysokość produktu wynosi blisko 6,5 metra, jednakże zjazd ze zjeżdżalni mierzy 4 metry – tak optymalnie opracowana trasa pozwoli dzieciom odprężyć się podczas zabawy, bez obawy o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Nad bezpieczeństwem maluchów przez cały okres użytkowania zjeżdżalni czuwa doświadczony zespół animatorek naszej firmy EVENT ZONE.

Uprzejme Panie o miłej aparycji zachęcą do zabawy, a jednocześnie zadbają o dobre samopoczucie Twojej pociechy. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu zjeżdżalni pszczółki mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. W tym przypadku wszystkie pociechy oddadzą się rekreacyjnej rozrywce jaką są zjazdy z przyjaznej zjeżdżalni pszczółki. Oferowana zjeżdżalnia pszczółka udostępniana jest na całkowity czas trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych.

Jest to konieczne ze względu na wymagania montażu urządzenia – zjeżdżalnia pszczółka wymaga wbicia kotw w podłoże, które utrzymują produkt w trakcie eksploatacji urządzenia. Oferowana zjeżdżalnia pszczółka to niezwykła atrakcja, z której niejednokrotnie nie korzystają wyłącznie maluchy… Często użytkownikami sprzętu są ich rodzice! 4 metrowy zjazd umożliwia niezapomnianą rozrywkę zarówno starszym dzieciom, jak też tym obawiającym się samodzielnych zjazdów, które decydują się na rozrywkę z rodzicami. Wymiary urządzenia wynoszą 4 x 6 x 6,5 metra. Zjeżdżalnia pszczółka zasilana jest za pomocą silnika o mocy 230 V/ 0,55 kW.

Oferowana atrakcja przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie rodzinnych imprez, jak pikniki firmowe, festyny, przyjęcia urodzinowe, a także imprezy komunijne. Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych.

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie. Udostępniana zjeżdżania pszczółka posiada funkcjonalną przestrzeń wyznaczoną do wspinania się nam sam szczyt zjeżdżalni, dzięki czemu użytkowanie ze sprzętu jest nie tylko przyjemne, ale także komfortowe.

Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia zjeżdżalni pszczółki, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii.

Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu zjeżdżalni pszczółki obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż zjeżdżalni pszczółki
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • kompleksową opiekę nad dziećmi przez doświadczony zespół animatorek z naszej firmy EVENT ZONE
  • ubezpieczenie OC
  • moc niezapomnianej zabawy dla maluchów z rodzicami wspólnie z ulubienicą bajki dla dzieci – latającą pszczółką!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
4 x 6 x 6,5
ZASILANIE
230V 0,55kW
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
WYMAGANIA
- konieczność wbicia kotw w podłoże
Top