Zjeżdżalnia Safari

Zjeżdżalnia Safari to niezapomniana przygoda dla wszystkich małoletnich miłośników egzotycznych przygód i istnie afrykańskiego klimatu przepełnionego słońcem! Ten produkt jak żaden inny oddziałuje na wyobraźnię najmłodszych gości Twojego przyjęcia. Przepiękna kolorowa zjeżdżalnia zachęci do zabawy nawet najbardziej z nieśmiałych dzieci!

Oferowana zjeżdżalnia aranżowana jest w stylu safari – nie brak na niej egzotycznych zwierząt, które dzieci mają okazję spotkać głównie w parku zoologicznym. Zjeżdżalnia safari uruchamia i pobudza wyobraźnię Twojej pociechy za sprawą malowniczych atrakcji – przepięknych zwierząt, palm o bujnej zieleni, a także kwiatów będących ozdobą zjeżdżalni.

Co więcej, oferowana atrakcja nie narzuca żadnych ograniczeń wiekowych. Jest to zjeżdżalnia średniej wielkości, stąd jest ona idealna dla maluchów w każdym wieku. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu zjeżdżalni safari mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE.

Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowana zjeżdżalnia safari udostępniana jest na całkowity czas trwania Twojego przyjęcia.

Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych. Ponieważ jednak stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, udostępniana zjeżdżalnia safari może być rozstawiona na większej powierzchni betonowej, bądź asfalcie. Jedyne o co prosimy to wcześniejsze uprzedzenie nas o zaistniałej potrzebie i skontaktowanie się z naszą obsługą EVENT ZONE.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż. Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Zjeżdżalnia safari ze względu na potrzeby montażu powinna zostać umiejscowiona na terenie trawiastym – zazwyczaj potrzebne jest wbicie kotw do zachowania stabilności urządzenia, jednakże – o czym wspomnieliśmy wcześniej – produkt może zostać zainstalowany na twardych nawierzchniach. Udostępniana zjeżdżalnia safari to moc niezapomnianych wrażeń zarówno dla dzieci, jak też rodziców. Z doświadczenia wiemy, że niekiedy do zabawy przyłączają się dorośli, co czyni oferowaną atrakcję idealną alternatywą rozrywki w trakcie popularnych pikników rodzinnych, a także miejskich festynów.

Kolorowe ozdoby i malownicze afrykańskie widoki zachęcą do zabawy, a jednocześnie pobudzą wyobraźnię każdego najmłodszego uczestnika Twojego przyjęcia. Co więcej, dzięki rekreacyjnej, aktywnej zabawie na zjeżdżalni safari, nasi milusińscy mają możliwość oddania się niezapomnianej rozrywce w postaci zjazdów ze zjeżdżalni, a także nawiązania nowych przyjaźni. Zjeżdżalnia safari posiada wymiary 8 x 7 x 4 metry. Zasilana jest za pomocą silnika o mocy 230 V.

W trakcie użytkowania sprzętu przez najmłodszych mogą mieć Państwo pewność, że dzieciom nie grozi żadne niebezpieczeństwo. Zjeżdżalnia safari posiada dmuchaną fakturę, które asekuruje wszelkie upadki w trakcie figli i wygłupów dzieciaków. Ponadto nad bezpieczeństwem i dobrą zabawą maluchów przez cały czas czuwa doświadczony zespół animatorek z naszej firmy EVENT ZONE.

Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarczy ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się dziecięcym wygłupom widowni.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji.

W celu zainspirowania się możliwościami użycia zjeżdżalni safari, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu zjeżdżalni safari obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż zjeżdżalni safari
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • kompleksową opiekę nad dziećmi przed doświadczony zespół animatorek EVENT ZONE
  • ubezpieczenie OC
  • moc niezapomnianej rozrywki dla najmłodszych gości Twojego przyjęcia, w istnie afrykańskim stylu!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Galeria

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
8x7x4 m
ZASILANIE
230V
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
Top