Żyroskop kosmokręcioł

Żyroskop kosmokręcioł to niezwykle oryginalne urządzenie, zwane inaczej aerotrimem. Istotna fenomenu tego urządzenia polega na tym, iż użytkownik sprzętu jest w stanie poczuć się jak pilot samolotu F16. Oferowana trakcja zagwarantuje moc niezapomnianych wrażeń zarówno młodszym, jak i starszym użytkownikom przyjęcia.

Korzystając z usług naszej firmy EVENT ZONE zyskują Państwo kompleksową obsługę przyjęcia na każdym etapie jego trwania – od organizacji, po dostarczenie niepowtarzalnych urządzeń rozrywkowych. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu gwarantujemy transport udostępnianych urządzeń, a także ich profesjonalny montaż i demontaż.

Ponadto nasza obsługa zadba o to, by jak największa liczba gości brała bezpieczny i aktywny udział w zabawie.

Żyroskop kosmokręcioł zwany inaczej aerotrimem to urządzenie, które niegdyś spełniało funkcję testu sprawnościowego pilotów, a także astronautów. Dziś stanowi niepowtarzalną rozrywkę dla wszystkich poszukiwaczy przygód. Decydując się na skorzystanie z oferty naszej firmy, zyskują Państwo profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia. Na czas wynajmu Żyroskop kosmokręcioł mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę sprzętu przez doświadczony zespół EVENT ZONE. Gwarantujemy, iż każda impreza zorganizowana z pomocą naszej firmy nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Dzięki wieloletniej praktyce, zapewniamy naszym klientom przyjazną obsługę, a także kompleksową obsługę udostępnianych urządzeń. Przyjazny personel zachęci do aktywnej zabawy nawet najbardziej zagorzałych zwolenników statecznej rozrywki. Oferowany Żyroskop kosmokręcioł udostępniany jest na całkowity czas trwania przyjęcia. Urządzenie ze względu na pokaźne wymiary powinno być uzupełnieniem przyjęć plenerowych. Ponieważ jednak stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, udostępniany Żyroskop kosmokręcioł może być rozstawiony na większej hali sportowej, jak też innym pomieszczeniu pod zadaszeniem, które posiada odpowiednie wymiary do zabawy. Wymiary produktu wynoszą 3,5 x 2 metry.

Ponieważ urządzenie powoduje zmiany pozycji, każdorazowe użytkowanie sprzętu nadzorowane jest przez personel naszej firmy EVENT ZONE. Oferowane urządzenie nie zna ograniczeń wiekowych, jednak ze względu na specyfikę produktu zalecamy je nieco starszym uczestnikom przyjęcia. Oferowany sprzęt idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wydarzenia firmowego, jak też rodzinnych pikników. Dostarcza ono moc wrażeń nie tylko osobom biorącym czynny udział w zabawie, ale także przyglądającej się turniejowi widowni.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich atrakcji w naszym przedsiębiorstwie EVENT ZONE dostępne są za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także podamy cenę poszczególnych atrakcji. W celu zainspirowania się możliwościami użycia Żyroskop kosmokręcioł, zachęcamy do zapoznania się z fotografiami załączonymi w naszej galerii. Prezentowane fotografie wykonane zostały bezpośrednio na przyjęciach organizowanych przez zespół EVENT ZONE dla naszych klientów.

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę, a także profesjonalną obsługę!

Usługa wynajmu Żyroskop kosmokręcioł obejmuje:

  • transport
  • montaż i demontaż Żyroskop kosmokręcioł
  • zabezpieczenie terenu
  • obsługa urządzenia przez zespół EVENT ZONE
  • gwarantowane niezapomniane przeżycia!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy!
Zespół EVENT ZONE

Video

DLA KOGO
Dorośli Dzieci
WYMIARY
3,5 x 2
PRZEZNACZENIE
OUTDOOR
Top